fefbarreto

Fernanda Barreto Barreto itibaren 2460 Cela, Portekiz itibaren 2460 Cela, Portekiz

Okuyucu Fernanda Barreto Barreto itibaren 2460 Cela, Portekiz

Fernanda Barreto Barreto itibaren 2460 Cela, Portekiz

fefbarreto

Her iki okumayı da adil bir şekilde sunan ve okuyucunun bir konum seçmesine izin veren mükemmel bir okuyucu.

fefbarreto

Bu kitap bana toplu bir bilinçdışı olduğunu ve bir toplumun gerçekten ilerleme kaydedebileceğini öğretti. Sanki zaman içinde izleyebileceğiniz bazı değerler var ve belli bir yöne giderlermiş gibi “dünyanın durumuna” karşı depresyona girdiğimde belki bir kopyasını almalıyım. Aslında, bu kitap hakkında beni en çok etkileyen şey "müstehcen" bir malzeme değildi, Miller'ın kağıda asıl açlığını ne kadar iyi anladığı ve aynı zamanda bu kitabın yazılmasından bu yana atılan büyük atılım antibakteriyelleri. . Bu anlamda, bu kitabın tadını çıkardım çünkü Willa Cather yurtdışına gitmek için bir Fulbright kazandıysa ve bir misogynist olsaydı ya da Linnaeus bir beatnik olsaydı ve mikroskobunu etrafına taşıdıysa ve eğitmiş olsaydı, bir tür düz biyotik realizmde gayret gösteriyor ve başarılı oluyordu. umutsuz ama yine de oldukça sıkıcı insanlar üzerinde.

fefbarreto

Mükemmel.

fefbarreto

şimdiye kadarki büyük kitabı hala bitirmemiz gerekiyor unvanı

fefbarreto

Tarihin verdiği mizahı severim

fefbarreto

Bu, Büyük Buhran döneminde büyüdükçe Kate'i neşelendirmenizi sağlayacak çok dokunaklı bir hikaye. Alkolik bir baba ve hiçbir şey yanlış değilmiş gibi hayatlarına devam eden kız kardeşlerle, Kate ailesini bir arada tutmaya çalışıyor. Bu kitabı şiddetle tavsiye ediyorum ve bir kutu kleenex'in yakın durmasını tavsiye ederim.

fefbarreto

Ayrıca bloguma da gönderildi. Bunun kapağı çok görsel. Elbise için kullanılan yeşil orman gölgesini seviyorum. Claudia Martin, St Martin Kız Okulu'nun müdürüdür. Hayatından zevk alıyor ve okullarında birçoğu hayır kurumu olan ve başka türlü sokaklarda yaşayan kızları kültürleyerek seviyor. Joseph Fawcitt ilginç bir karakter, sahayı oynadı ve cazibesini nasıl açacağını biliyor ... St Martin'deki kızları ziyaret ettiğinde onun üzerinde dolaşıyor! Joseph evlenmeye itiliyor ve babasının seçtiği gelini kucaklamak üzeredir - hayatında eşsiz bir özellik haline gelen Claudia ile tanışana kadar. Ona açılır ve arkadaşlıklarını simgeleyen bir sırrı paylaşır. Claudia bir dük tarafından bir genç olarak hapse atıldı ve Joseph bir noktada babasının unvanını devralacak, bu yüzden ilişkilerinin nasıl gittiğinden biraz yorgun. Claudia'nın rakibi Portia'yı en başından beri sevmedim. Evlilik fikri, herhangi bir aşk veya fiziksel cazibe içermeyen tamamen kolaylıktı - onu sadece unvanı ve unvanı için istiyordu. Joseph'in bunu fark etmesi biraz zaman alıyor. Simply Perfect'in en sevdiğim alıntısı: "Oldukça haklıydı. Hiçbir şey yanlış değildi. Aksine, her şey doğru - mükemmeldi. Ve şimdilik yeterliydi. Şimdi sahip oldukları her şey olabilir. O anı kendine sarıldı ona sarıldı ve anendless sonsuzluk olma anını istedi. " Çok eğlenceli bir kitap, içinde bazı hayırseverler var - hayırseverlerin St Martin'in okulundan kim olduğu ve hikayenin önemli bir noktasında paylaştığı Joseph'in en iyi saklanan sırrı ... ve sonuçlarıyla yüzleşiyor.

fefbarreto

Bu, Breeds serisinin 3.'si, şimdiye kadarki en iyisiydi. Özel Kuvvetler Binbaşı Dash Sinclair, Afganistan'daki bir hastanede iyileşirken küçük bir kızdan mektup yazıyor. Ona hayatını geri veriyor. 7 yaşındaki Cassie ona yalnız korkmuş annesini yazıyor ve Dash çocuğun ve kadının onun olduğunu biliyor. Koşuyorlar ve 6 ay sonra Dash, emekli olduklarını arıyor. Trajediyi önlemek için onları tam zamanında bulur. Elizabeth, kötü adamların Cassie'den sonra olduğunu biliyor ama nedenini bilmiyor. Dash ve arkadaş ordusu onun için çok mutlu. Gerçekten peri hakkında bilgi edinmek istiyorum. LOL. Bu serinin tadını çıkarıyorum ve devam etmeyi planlıyorum.

fefbarreto

Sevdim. Bu konuda büyülü bir şey vardı ... depolama dolabınızı dünyanıza seyahat etmenin bir yolu olarak kullanan küçük insanlar.

fefbarreto

so far, hysterical!

fefbarreto

In this far-future novel, based on five related stories, humanity has been fighting a century-long war against the shape-changing Rull, and things are not going well. Carson's World is a vital part of Earth's defense. It is inabited by large, blue creatures, with teeht and claws, called ezwals. Trevor Jamieson is the only human who knows that the ezwal are highly intelligent and telepathic. It's best for everyone, human and ezwal, if no one else knows this. The ezwal want all humans off their planet, so there is plenty of hatred, mistrust and dead bodies on both sides. For humanity, the only criterion to determine a civilization's intelligence is whether or not they will assist in defense against the Rull. A lifeboat crashes on a very hostile jungle planet, carrying Jamieson and an adult ezwal. It's the sort of place where all sorts of disgusting and carnivorous creatures come out at night, and Jamieson's blaster is almost depleted. The ezwal would like nothing more than to tear Jamieson into lots of little pieces, but they end up having to work together to get off the planet. A ship crash-lands in Alaska, carrying an adult and baby ezwal. The mother is murdered by a human in revenge for the carnage on Carson's World. The baby survives, and is hunted by humans all over the Alaskan landscape. It is rescued by Jamieson, and is willing to tone down its conditioned hatred of humans. A Rull survey ship, and Jamieson, who seems to have nine lives, crash land near each other on a desolate mountain. Neither ship is going anywhere, so Jamieson uses this once-in-a-lifetime chance to conduct some psychological experiments on a captive Rull, to see what makes them tick. This is a fine piece of space opera from science fiction's early days. It's got intelligence, weird alien planets, and lots of good writing. Nearly anything by van Vogt is recommended, and this is no exception.