humahuaca

Natalia itibaren Bilkivtsi, Ternopil's'ka oblast, Ukrayna itibaren Bilkivtsi, Ternopil's'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Natalia itibaren Bilkivtsi, Ternopil's'ka oblast, Ukrayna

Natalia itibaren Bilkivtsi, Ternopil's'ka oblast, Ukrayna

humahuaca

Bu şimdiye kadar okuduğum en komik kitaplardan biri. Yazdığı mektuplar çok çirkin ve cevaplar daha da komik.

humahuaca

Bu kitabı bitirmek istemiyorum çünkü bunun sefalete ve trajediye doğru yarışacağını biliyorum. Tolstoy'u seviyorum.

humahuaca

büyük plaj okumak !!!!

humahuaca

Üst düzey, inanılmaz derecede önyargılı bir anlamda ilginç. Daha sonra, tıp endüstrisine neredeyse on yıllık bir eleştiri olarak, o zamana ve şimdi durumun nasıl kötüleştiğine dair iç karartıcı bir görünüm sunuyor.

humahuaca

Benim için birçok şeyi yeniden tanımladı. Felsefe gibi şeyler daha önce ilgimden uzaktı, ama bu yüzden, felsefeye ve kafa karıştırmaya ve düşünmeye uğrayan o büyük adamların hayatına giriyorum.

humahuaca

Awesome book! Loved the story line, it was filled with some intense action, good mystery, and even some light hints towards romance. Loved some of the new focuses in this series. You get to here more form some of the more minor gods and demi's instead of just the big ones. And the whole whole Roman-Greek twist is certainly interesting. Great book I would recommend to all, particularly those who enjoy myth and action.

humahuaca

I really did love this book. I thought it delved into the problematics of "choosing" and whether anyone should have to. As someone who is bi-cultural but with two Black parents, I often wonder why we force people with parents of different ethnicities or nationalities to choose. We ask them: what are you? where are you from? And, for what? What does it do to them, to us, to ask them to deny a part of themselves? This book really makes you think about that.