shribhanse

Shrikrishna Bhanse Bhanse itibaren Sathri, Uttar Pradesh 251309, Hindistan itibaren Sathri, Uttar Pradesh 251309, Hindistan

Okuyucu Shrikrishna Bhanse Bhanse itibaren Sathri, Uttar Pradesh 251309, Hindistan

Shrikrishna Bhanse Bhanse itibaren Sathri, Uttar Pradesh 251309, Hindistan

shribhanse

GOSH ARCHER ÇAPRAZ ZİHNİNİZİ YAPIN !!!!!! NEDEN BU KADAR BÜYÜK SICAK OLMALISINIZ !!!!! (kapakta onun resmi olmasa da) Tanrım, kızarmış tavuk gibi bazı insanlar gibi okçu haçını seviyorum. Lol! Bu gerçekten, gerçekten, gerçekten iyi bir kitaptı! Londra'da kulübe gittiklerinde birçoğu bekleniyordu- gözün gelip Archer'ın geleceği ofisti. Cansoff kötü bir parçası olmak beni tamamen yakaladı! zavallı Cal ve jenna ... Büyülenmişin ortaya çıkmasını bekleyemem!

shribhanse

Sanırım bu kitapla ilgili ana sorun benim sorunumdu (Sen değilsin, o benim!). Ben sadece konu nedeniyle bu koşulsuz sevmeyi umuyordum. Ve bu bir hikaye için harika, harika bir fikir. Ama ne yazık ki sadece sevdim. Hikayeden keyif aldım, ama karakterleri buldum ... Bilmiyorum ... puslu. Normalde bu, özellikle bir üçlemenin ilk kitabında iyi olurdu, ama biraz hayal kırıklığına uğradım. Yine de devam filmine devam etmek için yeterince hoşuma gitti.

shribhanse

A fantastic take on the Robin Hood legend. Lawhead did some research and discovered that the legend likely originated within Celtic lore and this is the setting in which the book takes place. Pronouncing the character's names can be a daunting task, but their story and development throughout this setup novel are top-notch. This will be another good triology from one of "fantastorical" fiction's finest authors.