mailce23

itibaren Panglegur, Tlanakan, Pamekasan Regency, East Java, Endonezya itibaren Panglegur, Tlanakan, Pamekasan Regency, East Java, Endonezya

Okuyucu itibaren Panglegur, Tlanakan, Pamekasan Regency, East Java, Endonezya

itibaren Panglegur, Tlanakan, Pamekasan Regency, East Java, Endonezya

mailce23

Dünyanızın içinde yaşayabilir miyim Tahereh Mafi ?! Bu mutlak bir heyecan, takıntı, her şekilde benzersiz bir tür! ONU SEVDİM! Onu sevdiğim dışında söyleyebileceğim başka bir şey yok! Eğer yapabilirsem 6/5 STARS vermek istiyorum. Vay be - inanılmaz benzersiz yazma stili, kalbi durduran hassasiyet ve romantizm ve genel hikaye MUHTEŞEM için yeni bir bar oluşturdu! Tam İnceleme Come @ www.hardcoverobsession.com!

mailce23

Geraldine Brooks'un okuduğum diğer iki kitabı kadar, Mart ve Yıl Harikaları'ndan hoşlanmadım, çünkü muhtemelen daha kapsamlı bir hikayeye karşı bir dizi kısa karakter profili gibi görünüyordu. Onun yazmasını seviyorum, bu yüzden hala 4 yıldız verdim.

mailce23

Gnostik İncillerin bu en ilgi çekici ve akademik muamelesi. Ancak Leloup çevirisini tercih ederim.

mailce23

Şiddetli cinsel fanteziler, histerik bir opera şarkıcısının sesine aktarıldı ve Don Giovanni, Freud, Nazis çizgileri ve bir acutal soykırımdan kurtulanın hesabından 'ödünç alınan' bir bölüm arasında yazdı. Tüm bilmen gereken bu.

mailce23

I've been working on this one for a while now. I bought this rather large biography of JFK because my interest was piqued by Jackie, Ethel, Joan. I think it is my first biography of a man. Did you even wonder if JFK was a total slimeball or just kind of one? Read this book to find out. Or I can just tell you: TOTAL SLIMEBALL. Makes Clinton look like Gandhi.