sajdesigns

Shannon Jones Jones itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Shannon Jones Jones itibaren Texas

Shannon Jones Jones itibaren Texas

sajdesigns

Biliyorum bu koleksiyonu en az iki kere okudum. Bu hikayelerin sahip olduğu gücü göstermesi gereken kitapları nadiren bir kereden fazla okurum. İlk birkaç hikaye, çok yetenekli bir lise ya da kolej insanı tarafından yazılmışlar gibi okunuyor ve çok yetenekli bir profesyonel yazar ve insan doğasını gözlemleyen kişi olmak için nüanslı bir şekilde ilerliyor. Nick Adams karakteri, Hemingway kahramanlarının hepsi olmasa da birçoğunun prototipidir.

sajdesigns

Bu kitabı bir kitapçıda bir prenses göstergesinde gördüm ve beğendim, ancak sayfa boyunca beyaz olmayan prenseslerin bir çok temsili tarafından çok rahatsız oldum (tokenleştirici / egzotikleştirici gibi hissettim) ) her şeyi okumak istiyorum. Ayrıca çeşitli sorunlu cinsiyet / cinsellik varsayımlarını da sürdürmektedir. Örneğin, prensesler evlenerek kraliçe olurlar (örneğin, kendi başlarına kalıtım yoluyla değil, en iyi arkadaşım işaret etti). Bazı prenseslerin prenseslerini tüm yaşamları boyunca, değer nötr olarak sunulan bir şekilde kaldıkları belirtilmektedir, ancak bir kraliçe olmanın yetişkinliğe (makyaj giymek - makyaj yapmak - kendi problematikler kümesidir). Bazı güçlü prensesler var ve ben "Prens S." i seviyorum. sayfası (trans ikizler ftw!), ama genel olarak kitap sadece bunu tavsiye etmek beni çok rahatsız etti.

sajdesigns

Bu kitabı bir genç ve bir yetişkin olarak sevdim.

sajdesigns

Bu onun en iyi (yeterli Joe Morelli sahneleri) değildi ama yine de eğlenceli okumak için & çok hızlı.

sajdesigns

Bu Davis'in ilk kitabı ve aslında tahmin ettiğimden daha iyi yapılmış. Dil, İngiltere'de on yedi yaşında yaşayan bir dilin dilinde yazılmış gibi görkemli olabilir, ancak aynı zamanda hikayeye gerçekten katkıda bulunur. Her şey bir karakterin bakış açısından anlatıldığından ve düşünceler ve diyalog karışık olduğu ve tırnak işaretleri olmadığı için bu bilinçli akış biçimini yaratır. Hikaye, eşcinsel olmak için mücadele eden herkes için yankılanacaktı, özellikle de bu mücadele hayatın erken dönemlerinde ortaya çıktıysa, ancak her türlü kimlik sorunu olan herkes için de iyi olurdu. Davis'in çalışması beni çok şaşırttı ve umarım daha çok yazar.

sajdesigns

Le coeur serré et une larme en coin d'oeil. Magnifique.