darart

Debra Reilly Reilly itibaren Majangkan, Gunung Timang, North Barito Regency, Central Kalimantan 73862, Endonezya itibaren Majangkan, Gunung Timang, North Barito Regency, Central Kalimantan 73862, Endonezya

Okuyucu Debra Reilly Reilly itibaren Majangkan, Gunung Timang, North Barito Regency, Central Kalimantan 73862, Endonezya

Debra Reilly Reilly itibaren Majangkan, Gunung Timang, North Barito Regency, Central Kalimantan 73862, Endonezya

darart

3,5 yıldız Sesli Kitap Heidi, kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmiyor; annesi, Bernadette'in kapısında 12 yıl önce, bebek Heidi'yi tuttuğunu görünce. Gördüğün gibi, annesi kelimesinde sadece 26 kelimeyle zihinsel engelli. Gizemli bir kelime olan "soof" ve yeni keşfedilen bir resim, kökenlerini bulma arayışı üzerine Heidi'ye gönderir.

darart

Sonu gerçekten sevmedim ve anlamadım ... Ama boş zamanlarında okumak için iyi bir kitap.

darart

Şaşırtıcı bir şekilde filme benziyor, bu yüzden harika bir hikaye, ama aynı zamanda çok sevmediğim acı bir ezici anti-feminist tonu var.

darart

Her zaman "küçük adamlar" için ayağa kalkmamız gerektiğine inanan biri olan bu kitabı yutmak benim için daha zordu. “Küçük adamlara” yardım etmeye çalışan siyasi gruplar tarafından birbiri ardına yıkılan bir avuç milyoner-sanayicinin hikayesini anlatıyor. Her şeyi, demiryolunu Washington'un "yağmacılarına" kaybetmeyi reddederken, aynı zamanda kitaptaki her erkek karakterin ilerlemelerine karşı savaşan canavar kralılardan birinin yaralı bakış açısından yapıyor. Sayfalar ve "sabun kutusu" prapaganda sayfalarından sonra, tüm bize Henry Kissinger metresi tarafından getirilen yumuşak bir çekirdek porno basit bir çalışma aşağı kaynar. Neredeyse kitabın tadını çıkarmaya başladım, neredeyse karakterlerin felsefelerini tartışmaya başladım, neredeyse 1950'lerin cinsel inuendosunun tadını çıkarmaya başladım, ancak 1050 sayfadan sonra son beni kızdırdı. Tüm vaazlardan sonra Ayn Rand, yapmaya çalıştığı noktayı unuttu ve 600 sayfadan sonra kitabı neden yerleştirmediğimi merak etti.