ancatose

Andrea Torres Torres itibaren 5143 Kendling, Avusturya itibaren 5143 Kendling, Avusturya

Okuyucu Andrea Torres Torres itibaren 5143 Kendling, Avusturya

Andrea Torres Torres itibaren 5143 Kendling, Avusturya

ancatose

Ahmed Al Shugairi'nin başyapıtlarından Rayaah .. Kolay dili yüksek düşünce ile toplamak .. Çizgilerine yoğun bir bağlanma günü bitirdim :)

ancatose

Vreeland'ın sonuncusu, Louis Comfort Tiffany için çalışan, ünlü vitray pencerelerin ve lambaların çoğunu tasarlamaya ve yaratmaya yardımcı olan çok gerçek bir kadına dayanan tarihi bir kurgu. Bir New York Tarih Derneği sergisinden ilham ve kaynak çeken Vreeland, bir kadının sanatına olan sevgisinin ve bir erkekle eşdeğer bir tutku arayışının iyi araştırılmış ve ilgi çekici bir hikayesini hazırladı. Loving Frankwould'u tartışmaktan hoşlanan kitap kulüpleri Clara ve Mr. Tiffany'nin tadını çıkarır.

ancatose

a good jumping off point if you want to start reading south asian writing, as it contains most of the "biggest" authors from the diaspora. some of the works have been published before which annoyed me because i had read them already. especially Jhumpa Lahiri's contribution, which is a repeat from her own short story collection, Interpreter of Maladies, and not even one of the best stories from that it. Overall, I wasn't impressed with the "big names" in the book (except for Salman Rushdie and Anita Desai's contribution) but the lesser known authors really came up strong, showing varied aspects of the diaspora that aren't always represented in the media.