aleca99

Caro Hern Hern itibaren Liepājas pilsēta, Letonya itibaren Liepājas pilsēta, Letonya

Okuyucu Caro Hern Hern itibaren Liepājas pilsēta, Letonya

Caro Hern Hern itibaren Liepājas pilsēta, Letonya

aleca99

Eğlenceli bir okuma, biraz fazla doğru.

aleca99

Dizideki ilk kitap kadar iyi değil ama kitabın anları vardı. (Hiç kimse yorumlarımı okuyor mu? Muhtemelen hayır. Ama en azından, bitirdiğimde bir kitap hakkında nasıl hissettiğimi hatırlamama yardımcı olacak. Lol)

aleca99

Bu kitabı çok sevdim! Brooks, Mart ailesinin hikayesine böyle büyüleyici bir yaklaşım getiriyor. Babayı ve ailenin nasıl olduğunu okumaktan gerçekten keyif aldım. Her zaman klasiklerden dönen kitaplar okumaktan çekiniyorum (Pride ve Prejudice ile ilgili herhangi bir şey gibi), ancak Brooks Alcott'un yıllar önce yarattığı hikayenin bütünlüğünü koruyor. Harika bir okuma!

aleca99

Ben kurgusal olmayan bir hayran değilim ve aslında bu kitabı sevgili kurgularımı okumak için birkaç kez erteliyorum. Sonunda bir kez aldım, ancak, gerçekte kurgu olmayan bir eser olduğunu iki kez kontrol etmek zorunda kaldım - bir roman gibi okundu! Ve sonra, sonunda kendimi bunun doğru olduğuna ikna ettiğimde, merak ettim - HERHANGİ BİRİNDEN nasıl hiç duymadım?!?!? Özellikle hayatımın 10 yılı boyunca Chicago'ya çok yakın yaşıyorum. Seri katilin deneyimlerini, Dünya Fuarı'nı inşa etmenin yüksek draması ile birleştirmek dahiydi. Çok tavsiye ederim!

aleca99

İlk başta biraz halsiz gelen, ancak sürekli değişen şüphelilere kadar gerginliği doğru zamanda geren bir gerilim. Sonu sinir bozucu ve aynı derecede heyecan vericiydi, ama bazen bana çok fazla farklı karakter verdi. Kesinlikle sadece karışıklık yaratmak ve okuyucuyu yanlış yola çekmek. Akıllı çözüm, söylemeliyim.