remminxola

Rem Minxola Minxola itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Rem Minxola Minxola itibaren Texas

Rem Minxola Minxola itibaren Texas

remminxola

Kitabın ilk yarısında kafanız tamamen karıştı. Öyleyse, arsa üzerinde bazı tahminlerin olduğunu düşünüyorsun ve bükülmeye başlıyor ve iyiyle kötünün inanılmaz bir hikayesine dönüşmeye başlıyor. PS. Ted Dekker, Circle Trilogy'den gelen birkaç cevapsız soruyu yanıtlıyor.

remminxola

Bu ilginç bir kitaptı ... Tarihe karşı gerçek bir tutkunuz yoksa ve söylediklerini takip edemezseniz, geçmesi zor bir kitap. Kitap A.J.P Taylor'dan bazı ilginç yorumlar içeriyor ve zamanında ne kadar tartışmalı olduğunu gösteriyor.

remminxola

Heese, klan, zihinsel engelli (ifadeleri) Yahudi kız, rom koşusu, bekar annelik, negro kız, kötü vaiz, cinayete teşebbüs, sahte suçlamalar ve çocuk tatsızlığı tozdan 150 sayfalık bir şiir ala. " fantastik, yürek parçalayıcı.

remminxola

Her zaman Michael J.Fox'ın hayranıydım, bu yüzden Oprah'da bu kitabı tanıttığını gördükten sonra, ellerimi bir kopyaya almam gerektiğini biliyordum. Oprah'daki (ve kitapta da ortaya koyduğu) sırasında, başlığın iyimser doğasından değil (iyimser olmasına rağmen) boyundan (kısa ve her zaman insanlara bakıyor) geldiğini açıklıyor. Bunun büyük bir mizah duygusu ortaya çıkardığını düşündüm. Kitabı sevdiğim halde, bazı hesaplarda yetersiz kaldığını hissettim. Birincisi, hayatının son on yılını dört sütuna böldü: iş, inanç, aile ve siyaset ve her alana dokunmaya çalışıyor. Sorun şu ki, hiçbir konuda gerçekten derinlemesine hissediyormuşum gibi hissetmiyorum ve bazı şekillerde, aslında olduğundan şüphelenmeme rağmen, sığ görünmesini sağladım. Ben de bedava küfür sevmedim. Beni yanlış anlamayın, burada ve orada iyi yerleştirilmiş bir küfür kelimesinin işlevini anlıyorum, ama nedense cesaret, iyimserlik, biraz inançtan bahseden bir kitapta zorlanmış ve yerinde görünmüyordu. ve bir sürü aile. Yazıları küfür etmeden yeterince eğlenceli. Siyaset hakkındaki bölümü ilginç buldum, özellikle vakfın nasıl kurulduğu ve vakfının desteklenmesi ve kamuoyunun imajını nasıl etkileyebileceği konusunda vermesi gereken kararlar hakkında daha fazla bilgi verdiğinde. Ayrıca kök hücre araştırması hakkındaki gerçekleri araştırmaya ve inançlarım ve değerlerimle nasıl uyumlu olduğunu düşünmeye daha fazla mecbur hissediyorum. Nedenine yardım etmek için adım attığını ve şimdi vakfının sağladığı fon hacmi ve ayrıca bilimsel araştırma ve bilgi paylaşımı konusundaki çıtayı nasıl yükselttiği nedeniyle türünün önde gelen temeli olduğunu takdir ediyorum. Sadece adını vermenin ve hepsinin olduğuna inanmamıza izin vermenin kolay olacağı zaman, sorumlu herkese kolayca kredi verdiğini takdir ediyorum. Büyük bir mizah anlayışına sahip olduğunu ve engellerine (PD ve alkol) rağmen ve şöhretine rağmen hayatı hakkında oldukça dengeli bir görüşe sahip olduğunu seviyorum. Kendisi ve karısı çok sevecen ve destekleyici bir ilişkiye sahip gibi görünüyor, ki bu herkesin beğeneceği, özellikle de karşılaştıkları zorluklarla düzenli olarak ilgilenen bir çiftin (şöhret, iş-yaşam dengesi, PD, alkolizm, kaybı) sevgili bir aile üyesi vs.). Bu kitapta bize sunduğu kişi ve aileye hayran olduğum için derecelendirmem hakkında karışık hissediyorum, ancak kitabın kendisinin biraz sıkıcı ve umduğum kadar eğlenceli veya ilham verici olmadığını hissettim.

remminxola

Ben bunun için zaman boyunca bekledim ve bu dizi ciltli satın alacağım birkaç biridir. Bu yeni taksitten ve Mercy ile Adam'ın ilişkisinin nasıl büyüdüğüne bayıldım. Partricia'ın Mercy ve Adam için ilişkilerinin cinselliklerine daha fazla girme fırsatını kaçırdığını düşündüm. Ancak bunun nasıl daha kentsel bir fantezi ve daha az paranormal romantizm olduğunu görünce onu bunun için affedeceğim. Aşk sahneleri yazmak rahat olmayabilir ama ikisi arasındaki gerginlik her zaman sigara içiyor ancak bu daha tatlıydı. Ben de bir sonraki daha fazla görmek umuyoruz Stephen (iyi olmasa bile, iç geçiriyorum) daha fazla gördüğümüz hoşuma gitti. Mercy'in geçmişi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı sevdim ve kötü adam da benzersiz ve ilginçti. Genel olarak serinin harika bir ek ama biraz daha isterdi. Şimdi bir sonrakini merakla bekliyorum!

remminxola

Evet, oldukça iyi ve bu kitaptaki gizemli alanı ve romantizm bölümünü seviyorum.

remminxola

Şimdiye kadar okuduğum en iyi ve en ilginç kitaplardan biri. Birçok kişi tarafından nefret edilen ve diğerleri tarafından sevilen adam hakkında. Bazıları ona bilgisayarların mucidi, GUI arayüzü veya hatta interneti (çok az bilgisi olanlar için) derken, diğerleri ona bir sahtekarlık ve hiç bir teknoloji adamı demiyorlar. Ben Bill Gates hayranı değilim, ama bu muhteşem bir yolculuğun tadını çıkarmamı, kim olduğunu, nasıl döndüğünü ve gerçek hikayesinin ne olduğunu bilmemi engellemiyor. Bill Gates'in hikayesi ile ilgili ilginç olan şey, çok fazla mücadele, iniş ve çıkışlar ve tartışmalara sahip olmasıdır. Bir adamın tutunacak fazla bir şeyi olmayan bir fikir peşinde koşmak için Harvard Lisans programını nasıl bıraktığını bilirsiniz. İş ve pazar dersleriyle dolu bir biyografi olarak eğlencelidir ve Bill Gates'in gerçekte kim olduğunu ve gerçekte ne yaptığını ya da yapmadığını öğreneceksiniz. Kitap hakkında kötü olan şey, Microsoft'un hala bir imparatorluk olduğu 1993 yılında yazıldı. Evet Windows hala en popüler işletim sistemi, ancak çöküyor ve on yıl boyunca Microsoft, Xbox'ın tek istisnasıyla yeni ortaya çıkan teknolojilerle rekabet edemiyor. Yakında bir tane daha olmalı… Microsoft İmparatorluğu'nun çöküşü.

remminxola

The movie Simon Birch is based on this book. The book is better than the movie.