lindseywhitney

Lindsey Whitney Whitney itibaren Garoza, Mežotnes pagasts, LV-3926, Letonya itibaren Garoza, Mežotnes pagasts, LV-3926, Letonya

Okuyucu Lindsey Whitney Whitney itibaren Garoza, Mežotnes pagasts, LV-3926, Letonya

Lindsey Whitney Whitney itibaren Garoza, Mežotnes pagasts, LV-3926, Letonya

lindseywhitney

Garip bir şekilde rahatlatıcı. Din zevkli hale geldi.

lindseywhitney

İlk Alice Munro kısa hikayemle kolejdeyken bir okumaya başladım. Bağlandım. O, inanıyorum ki, bugün en iyi kısa öykü yazarı. Hikayeleri aldatıcı bir şekilde basit görünebilir, ama aslında daha çok, çok, çok katmanlı, bir soğan gibi. İnsan doğasının karmaşıklıklarını araştırmasında kesinlikle şaşırtıcı.

lindseywhitney

Bu kitabı sevdim. Zarif yazılmış. Yazar, bu romanda ilerleme kaydetti ve anın tonunu ve havasını ayarladı. Romantik ve seksi olduğunda, onu gerçekten yavaşlatır ve heyecan verici ve panik olduğu zaman, hızlandırır ve sizi içine çeker.

lindseywhitney

Bu kitap biraz eğlenceli ve hızlı bir okuma. Sonuçta, konsept infazdan daha eğlencelidir, ancak öldürmek ve hafif bir şey istemek için bir öğleden sonra varsa, bu iyi bir seçim olacaktır.

lindseywhitney

Nadiren inanılmaz derecede güçlü bir kadın ve sanatçının bu kadar unutulmaz bir resmini okudum. Bu, hayatta bulunabilir tutku hissetmenizi sağlayan kitaplardan biridir.

lindseywhitney

Bütün kitapları severim. Buna Go, Diego, Go diyoruz. paketi. Çok sayıda farklı başlık ve farklı resim olması hoşuma gitti.

lindseywhitney

Hayır. Bu kitap benim için değildi. Sıkıcı, ağır buldum ve sadece ayırdım. Okuma kulübüm için bir özür, ama hayır.

lindseywhitney

Kleopatra kesinlikle bu biyografide sayfadan atlayan ikonik bir figür. Schiff'in yazarı ilgi çekici ama parantezden biraz fazla düşkün. Sindirilmesi biraz zaman alan uzun, dokunmuş cümleler.

lindseywhitney

bu kitabın gerçekten iyi bir akışı var. güzel tempolu ve oldukça hızlı bir şekilde okumak kolay. ilk başta bir zombi hikayesi için çok standart bir arsa gibi görünüyordu düşündüm (değil gördüm ya da neredeyse hiç okudum). ancak kitap ilerledikçe bunun çok karakter odaklı ve oldukça ilgi çekici olduğu ortaya çıktı. Zevk aldım. B & w sanat eseri ile biraz hayal kırıklığına uğrayacağımı sanıyordum - sadece son zamanlarda müthiş tam renkli sanat eserleri ile çok sayıda çizgi roman / grafik roman okuduğum için - ama hikaye çok az renk fark ettim büyüleyici. ve b & w sanat gerçekten iyi yapılır.

lindseywhitney

Kolay olmasa bile doğru şeyi yapmanın neden önemli olduğuna dair harika bir hikaye. İlkokul çağına uygun - özellikle kızlar. Neden her zaman öğretmenin favori kitapları arasında listelendiğini görmek kolaydır.

lindseywhitney

Another cute story from Ms. Sands. I love her stories, they are light and funny with some mystery thrown in for good measure. I look forward to the next addition in October.

lindseywhitney

I think I've read this book more than most people. I've read it 4 or 5 times for different classes and written as many papers. What I like about this book, is that through this multiple reading I see how it fits under many different lenses. This gives it a complexity I didn't see when I first read it for English in the 10th grade. List of lenses: 1.)Romantic Movement in Literature (10th grade) 2.) Importance of setting and surrounding (Landscape studies 1st year seminar) 3. Monster as a radicalized colonial subject (History class on British colonies) 4. Feminist work on fear of birth (European woman's history class) 5. Romantic movement again this time with emphasis on industrialization (ENG 201). Smith also has the largest collection of Frankenstein copies. So I've seen a copy of every edition. Makes the tuition bill seem completely justified now, right Mom?