wesley_rodrigues

Wesley Rodrigues Rodrigues itibaren Saint-Alphonse-Rodriguez, QC J0K 1W0, Kanada itibaren Saint-Alphonse-Rodriguez, QC J0K 1W0, Kanada

Okuyucu Wesley Rodrigues Rodrigues itibaren Saint-Alphonse-Rodriguez, QC J0K 1W0, Kanada

Wesley Rodrigues Rodrigues itibaren Saint-Alphonse-Rodriguez, QC J0K 1W0, Kanada

wesley_rodrigues

Saldırılar dalgası, Jersey Shore'ı bulanıklaştırır ve turistlerin yaşamları yükselirken, okyanusa birkaç mil uzaklıkta, küçük bir dere, nehir ve küçük bir NJ merkezi olan Matawan'da bir göle doğru birkaç köpekbalığı saldırısında sonuçlanan bir ekonomiyi yok etmekle tehdit eder . Bilinen bir sarhoş kasabayı akıntı yapan bir köpekbalığı gördüğü konusunda uyarmaya çalışır, fakat kimse akşama kadar uyarı vermez. Uzmanlar, bir köpekbalığının okyanusta nasıl hayatta kalabildiği ve bu ölümlerin küçük kasabayı nasıl sardığı konusunda çelişkilidir. toplulukları. Bu gerçek bir hikaye.

wesley_rodrigues

Susannah Makepeace'in annesi öldüğünde, o ve erkek kardeşi Dominic, 17. yüzyılın sonlarında İngiltere'de yetim kaldı ve evsiz kaldı. Dominic, servetini kazanma umuduyla Amerika'nın Yeni Dünyası'na gitmeye karar verir ve bu nedenle Susannah, zengin bir mülkü olan Gracy Parkı olan zengin, uzak kuzenleri de Gracys ile yaşamak zorunda kalır. Susannah, daha önce hiç tanışmadığı akrabalarının hayır kurumundan yaşamaktan nefret ediyor ve Dominic ile tekrar bir araya gelmesinin çok uzun zaman alabileceğini biliyor. De Gracys, Susannah'a yaşamak için rahat bir yazlık sağlar, ancak kardeşi özlüyor ve çok yalnız hissediyor. Susannah'a yakın olan kuzeni Juliana, kibirli ve kaba ve Susannah'ın tek arkadaşları de Gracys tarafından sağlanan hizmetçi Bid ve erkek kardeşinin arkadaşı olan ve kullanan Ned Makepeace ailesi için çalışmak. Susannah, erkek kardeşinin Amerika'ya geldiğini öğrendiğinde, ancak çok hasta olduğu için, tek yol otoyolcu olmak ve parayı çalmak olsa bile, bir şekilde oraya seyahat etmek ve ona yardım etmek için yeterli para alması gerektiğine karar verir. Highway Girl, Susannah'ın günlüğü olarak yazılır ve hızlı ve kolay bir şekilde okunur. Birkaç kusurları olsa genel olarak eğlenceli bir kitap oldu. Başlığa rağmen, Susannah bir otoyolcu olmak kitabın geç saatlerine kadar gerçekleşmez ve bu nedenle çoğunlukla Gracy Park'taki günlük hayatıyla ilgili olan kitabın planında önemli bir rol oynamaz. Susannah'ın kardeşine yardım etmek için soyguna ne kadar çabuk döndüğü de inanılmazdı, çünkü onun için biraz karakter dışı göründü ve son biraz ani ve çok mükemmeldi. Ancak kitap genel olarak hoş bir okuma oldu. Her ne kadar bu kitap My Story serisinin en gözde favorilerimden biri olmasa da, dizinin hayranları bundan hoşlanmalı.

wesley_rodrigues

Keşke ne yaptığını bilseydim ...

wesley_rodrigues

Evet, Dorothy Sayers bağımlısı olduğumu biliyorum, ama bu harika bir denemeydi. Çok düşündürücü ve iyi yazılmış.

wesley_rodrigues

13 Ben de 30 kadar sevdi. Öncül şok, ama inandırıcı. Görünüşe göre karanlık konuya rağmen, bu kitap hem komik hem de ihale edici bir schmaltz ipucu olmadan. Büyürken Julian F. Thompson'ın tüm kitaplarını okudum ve sevdim; ama bu benim favorimdi. (Vay be, bazı ciddi yabancılaşma sorunları yaşamış olmalıydım.)

wesley_rodrigues

A Reliable Wife'ın arka kapak kopyasını okuduğumda meraklandım. Bunun iki sıradan insan arasındaki romantizmi tanımlayan bir sayfa çevirici olacağına ikna oldum. Bulduğum şey, birbirlerini bir araya getirmeye çalışan iki manipülatif insanın hikayesi olan kıvrımlar ve dönüşler hikayesiydi. Hiçbir şey ve hiç kimse, öyle görünmüyor. Mutluluk yerine, umutsuzluk buldum. Işık ve iyilik yerine, karanlık ve keder buldum. Hikaye iyi yazılmış ve yazar gerçekten karakterlerinin zihinlerine giriyor. Şahsen bu kitabı favoriler listemde yüksek derecelendirmeme rağmen, yazarın masalının sonuna ulaşmak için dolambaçlı yoluna hayran kalmıyorum. 1907'de Ralph Truitt, "güvenilir bir eş" olan bir gelin için reklam verdiğinde çok sayıda yanıt alır. Onun seçimi, "basit, dürüst bir kadın" olduğunu yanıtlayan Catherine Land. Okuyucu Catherine ile tanıştığı ilk andan itibaren onun basit ama dürüst bir kadından başka bir şey olduğu açıktır. Evlenmek ve para ve güvenlik kazanmak için bir planı var. Bitler ve parçalar halinde geçmişi okuyucuya bildirilir. Reklamı yapan varlıklı dul Ralph'in, yeni karısını (şimdi büyümüş) dahi bir oğlu geri getirmek için yeni karısını bir yem olarak kullanma planları vardır. Oğul, sadece babası olduğunu iddia ettiği adamla hiçbir şey yapmak istemez. Hikaye trajik olaylar, şüphe, yanlış yerleştirilmiş sadakatler, yakın cinayetler, dayaklar, aldatmalar ve benzerleriyle doludur. Doruk oldukça heyecan verici bir sahne ve sonucun arkasındaki fikir, bazen bazılarında diğerlerinden daha derin gömülü olmasına rağmen, tüm insanlarda iyiliğin var olduğunu kanıtlıyor.

wesley_rodrigues

sınır yazmanın en iyi koleksiyonu ... çocuklar için harika ...