davidenoto

Davide Moscuzza Moscuzza itibaren Sagwan, Maharashtra 443001, Hindistan itibaren Sagwan, Maharashtra 443001, Hindistan

Okuyucu Davide Moscuzza Moscuzza itibaren Sagwan, Maharashtra 443001, Hindistan

Davide Moscuzza Moscuzza itibaren Sagwan, Maharashtra 443001, Hindistan

davidenoto

http://www.paranormalchick.com/?p=156

davidenoto

Bissel, Özbekistan'ı 2 yıl önce Barış-Kolordusu ile öğrenmesi gereken Özbek'i hiç öğrenmeden anlamaya çalışıyor ama temelde dışarı çıktığı için erken ayrıldığı için olmadı. İki yıl sonra Bissel, Özbekistan'da hiç yaşamamış olduğu Özbekistan deneyimi hakkında bir kitap yazmak için materyal toplamak üzere geri döndü: Gizlenecek bir şeyleri olan vahşi ve çılgın Özbek tercümanı Rustam'a girin? Yarı ilginç hafif dost-komedi esque şeyler ortaya çıkar. Her neyse, kitap oldukça eğlenceli ve bazı bağlamsal ve bu nedenle son derece unutulmaz (ama ne yazık ki dikkat çekici çerçeveli) Orta Asya tarihi içerir. Kitabın sonunda Aral Deniz Felaketi hakkında biraz bilgi var.

davidenoto

Olağanüstü üzücü. Kendime, bu zulümlerin sağlık, barış, güvenlik ve özgürlükte yaşadığım anlarda nasıl ortaya çıkabileceğini soruyorum. Ne yapabilirim? Bin Muhteşem Güneş'i okurken kendimi aynı derecede rahatsız hissettim; bu romanların içerik bakımından benzer olması değil, kahramanın gücünü ve sıkıntılarını kurtarması, ama okumayı bitirdiğimde içimde hissetmek için, hem güçlü bir şey yapma arzusu hem de çaresizlikten dolayı mutlak bir istek çünkü gerçekten ne yapabilirim?

davidenoto

4 1/2 yıldız Vay. Bu son iki kitabın beni nasıl etkilediğini anlatmam çok zor. Hoşgörüsüz (ve cahil) insanlar için çok az kullanırım. Ve bilerek cahil VE hoşgörüsüz insanlar için daha az. Ve bu kitap bana böyle pek çok şeyin var olduğunu pekiştirdi. Ve bir kitapta bile bundan gerçekten ne kadar hoşlanmıyorum. Bu kitap, insanların cahil ve hoşgörüsüz olmasından ibaret değildi. Sırlar kitabıydı. Ve ihanet (yine). Ama aynı zamanda aşkla da ilgili. Ve şifa. Ve bir sonraki kağıt okumak için çıkana kadar beklemek mümkün olacak emin değil bıraktı! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tekrar okuyun ~ 24 Temmuz 2010 4 Yıldız Bir kitabı nasıl okudunuz ve sonra tekrar okuyun ve hatta ilk etapta OKUYUNUZ? Bitler ve parçalar dışında, bu kitap benim için tam olarak böyle oldu. Bu kitabın BÜYÜK kısımlarının çoğunu hatırladım, ancak küçük şeylerin çoğu bir bulanıklıktı. Sanırım bunu ilk defa okuduğumda acelem vardı ve gerçekten de (gerçekten GERÇEKTEN kötü bir alışkanlığım) üzerinden geçtim. Bu yüzden, "Ölü ve Gitti" yi başlatmak için hazırlık aşamasında bunu tekrar okumak iyi oldu. Görünüşe göre tazeleme kursu gerekiyordu! Yine de iyi, aksiyon dolu bir okuma. Sookie hala kendini bir belaya sokar. Ama aynı zamanda arkadaş ediniyor, (kaybeden) erkek arkadaşlarla ayrılıyor (YAY (, başka bir Vampir'i sevebileceği gerçeğiyle uzlaşıyor ve genellikle hayatını yaşamaya çalışıyor!).

davidenoto

Rusya hakkında fazla bir şey bilmiyorum, bu yüzden bunun hem komünist yönetim altında yaşayan insanlar hem de kuralları uygulayanlar için o dönemde yaşamın nasıl olduğunu öğrenme açısından ilginç bir kitap olduğunu düşündüm. Yazım tarzından keyif aldım ve yazarın konusunu araştıran ve çeşitli hikaye çizgilerini birbirine bağlayan muazzam bir iş yaptığını düşündüm. Ancak, arsanın biraz uzak olduğunu ve karakterlere bağlanmakta zorlandığımı düşündüm.