subtiv

Pieter Steyaert Steyaert itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Pieter Steyaert Steyaert itibaren Texas

Pieter Steyaert Steyaert itibaren Texas

subtiv

Millicent beni rahatsız etti.

subtiv

Arkadaşım Janet tarafından Taşıdıkları Şeylerle tanıştım, bir makaleyi okuduktan sonra amcamın Vietnam Savaşı'ndaki ölümünü tartıştım. Kitabı uçaktayken okudum ve bazı bölümleri sırasında ağladığımı söylemekten utanmam. Kitap, Vietnam Savaşı sırasında askerlerimizin karşı karşıya kaldığı zorlukları ve genel olarak tüm savaşları güçlü bir şekilde hatırlatıyor. Bir askerin bakış açısıyla anlatıldığı gibi, Vietnam'da asker olmanın nasıl bir şey olduğunu anlamak isteyen herkese tavsiye ederim. Bunun birbirinden bağımsız olması gereken kısa öykülerden oluşan bir koleksiyon olduğunu unutmayın, ancak bence tek bir uyumlu parça olarak daha iyi okuyor. Ayrıca kitabın kuşkusuz noktalarda kurgusal olduğuna dikkat edin - olaylar kurgusal olsa da, O'Brien'ın bana bıraktığı savaşın genel hissinin olmadığından şüpheleniyorum.

subtiv

En iyi arkadaşlar hakkında güzel bir hikaye, her ne kadar ayrı olsalar, ilişki gösteriyorlar. En iyi arkadaşlarıyla sıkıntı yaşayan insanlar için mükemmel bir hikaye ...

subtiv

Sanki bir Steve Jenkins kitabı için bıraktığım her derleme, daha önce okuduğum her şeyin sadece bir kopyası ... ama o tutarlı. Bu sanatçı, genç zihinleri şaşırtan ve merak uyandıran ve heyecanlı ve meraklı bir şekilde düşünmek için onları esneten konuları seçmede mükemmeldir. Sadece illüstratör ya da işbirlikçi yazar ve illüstratör olsun, kitapları dikkatimizi çeker, merakımızı besler, konuşmayı başlatır ve daha fazla okuma yapar. Jenkins sayesinde, henüz 4 yaşında değilim, ilkokul ve ortaokul bilimlerini kendisi için erişilebilir ve büyüleyici bir şekilde düşünmeye başlıyor. Bu kitaptaki teknik dil muhtemelen hedef kitleye (ilkokul ve ortaokul öğrencileri) çok uygun olsa da, bizim için zordu. Bununla birlikte, yaklaşık 4 yaşındaki çocuğumun önem verdiği şeylerin iskelet sistemlerine ideal bir girişti. Babasının büyüklüğünde bir insan eli. Kendi büyüklüğünde bir insan kol kemiği. Köpeğinin göğüs kafesi ayrıntılı olarak. Hepsinden iyisi, bir python kaburga 4 sayfa sistemi. Oğlum iskelet sistemleri tarafından temsil hayvanlara tahmin zevk ve femur, eklem, kafatası, vb gibi yeni kelime almak için sevdi. Cildimizin altında neler olup bittiğini konuşmak için büyük sıçrama tahtası.

subtiv

Quite an eye-opener. I read it awhile ago, so I don't remember the details - but the idea is that the relationship between America and the Middle East is in NO WAY simple and goes back to the Reagan Era. This made me appreciate the complexity of political decisions and be a little more thoughtful when speaking about something I think I know about but really have no idea. I might read it again...

subtiv

This book is a quick read. Beautifully written - makes you want to start cooking and eating and never stop! Of course it needs to be in Lillian's restaurant with her wonderful characters and I'd take my husband along!!!!