yellowboxstudio

Oscar French French itibaren Dayton, WI 53508, Birleşik Devletler itibaren Dayton, WI 53508, Birleşik Devletler

Okuyucu Oscar French French itibaren Dayton, WI 53508, Birleşik Devletler

Oscar French French itibaren Dayton, WI 53508, Birleşik Devletler

yellowboxstudio

Bu kitap harikaydı. Tüm Kenzie / Gennaro serisini sırayla okuyorum. Bunu birinciden çok daha iyi geçirdim. Daha fazla madde vardı. Boston şehri, kitaptaki herhangi bir insan kadar bir karakterdir. Bir yazarın nasıl bu kadar çok fikir üretebileceği ve daha sonra onları okuyucuyu kenarında tutacak şekilde tasarlaması benim için büyüleyici. Neredeyse geri dönüp katili hissedebiliyor muyum, şimdi onun kim olduğunu bildiğim için kitabı tekrar okumak istiyorum. Lehane'nin diyalogu şaşırtıcı ve senaryoya çok benziyor. Üçünün veya romanının film haline getirilmiş olması şaşırtıcı değil. Patrick Kenzie'nin bakış açısına göre, ilk kişide öykülerin anlatılmasından gerçekten zevk alıyorum. Bu, eylemin yanında olduğunuzu hissettiriyor. Ayrıca, özel bir araştırmacı olarak Kenzie'nin gerçek bir polis olmadığını ve bu nedenle standartlarına uymadığını da takdir ediyorum. İki tarafında da arkadaşları var ve bazen iki tarafı da oynuyor; bu da onu biraz kusurlu bir kahraman yapıyor. Serinin geri kalanını sabırsızlıkla bekliyorum.

yellowboxstudio

Şaşırtıcı derecede gerçek ve gerçeğe yakın, ancak kahramanın özel ihtiyaçları kitabın nüansızlığının bir örtüsünü oluşturuyor gibi görünüyor. Yaşamın bir dilimi olan otizm portresi olarak, bu tamamen özgün ve canlandırıcı bir şekilde ciddiyet kazanmıştır. Bir cinayet gizemi olarak, bu amatörce ve kibirli. Romanın iki yüzü iyi bir şekilde kaynaşmaz, bu yüzden okuyucu hangisini tercih edeceğine karar vermesi için bırakılır.

yellowboxstudio

Hikayeyi anlatmanın çok ilginç bir yolu (başlangıçta "Pi'nin Hayatı" nı hatırlattı). Anlatım özellikle kitabın sonunda işe yarıyor. Batı ile Müslüman dünyalar arasındaki şüphenin iyi tasviri. Ayrıca, nostalji tehlikesinin uyarıcı bir masalı.

yellowboxstudio

Bu, içinde SEQUEL yazılı olan bir son ile oldukça hızlı bir okuma oldu! Böyle bir uçurum askısı ...

yellowboxstudio

Bu kitabı gerçekten beğendim. Cinayet, Gizem, Aşk, Şehvet, Doğaüstü, daha fazlasını isteyebilir misin?

yellowboxstudio

Genel olarak, roman kavramını oldukça ilgi çekici buldum. Romanın kendisine gelince en sevdiğim okuma oldu. Romanın içinden burda göründüğüm bir sızlama tonu var. Birlikte çalıştığı insanlarla ilgili konuştuğumda bazı bölümlerden zevk aldım ve asgari ücretle geçim sağlamak için geçmesi gereken çok sayıda deneme var.

yellowboxstudio

Sayın Eski Şair Laureate'nin çalışmalarının en iyi koleksiyonu bence. (o hala kalbimde Şair Laureate.)

yellowboxstudio

Hahahahaha LOL LMAO ROFLOL ... ne kadar komik bir kitap, bir gencin popülerlere uymak için en iyi şekilde nasıl çalıştığını gösteren iniş çıkışlar hakkında ... klasik. Cadılar ile tekerlemeler .... ne harika bir başlık ...... aslında onların klibi sürtükler adlandırdı.

yellowboxstudio

** spoiler uyarısı ** Ne olduğunu ve tüm zamanların nasıl çalıştığını tam olarak anladıktan sonra bu kitabı gerçekten çok beğendim. Henry ve Clare arasındaki ilişkinin dikkate değer olduğunu düşündüm ve doğumdan ölüme nasıl tam bir dönüş yaptığını beğendim. Çiftin çocuk sahibi olma mücadelesinin nasıl olduğunu ve sonunda işe yaradığını da seviyorum. İkisi arasındaki çocuğun nasıl zaman yolculuğu yapabildiğini ve Alba ve nasıl zaman yolculuğu hakkında bir hikaye görmek istediğini beğendim, ancak çocuğun bakış açısından anlattı.

yellowboxstudio

Bu kitabın konusu ve konusu ilk başta çok çekici görünüyordu. Gizem, dönem, yer, ilgilendiğim her şeydi. Ancak, yolun yaklaşık dörtte birini bırakmak zorunda kaldım. Kitap, gerçek bir anlamı olmayan yerlerde dolaşıyor ve çabucak faiz kaybı. Muhtemelen okuduğumun yaklaşık yarısının hikayenin kendisiyle bir ilgisi yoktu. Gerçekten biraz düzeltilmesi gerekiyordu.

yellowboxstudio

Blegh. Korkunç yazı.

yellowboxstudio

Synopsis: Kapek wrote in the post-WW1 era. In the book, a sea captain finds a bay that harbors giant newts, about the size of a ten year old human, complete with digits and all. The newts are intelligent, and he trains them to capture pearls for him. Eventually, a company forms that sends the Newts to all parts of the world for slave labor. Because of their intelligence (about equal to humans) and the training and supplies given them by man, the Newts spread all over the world (they get up to 70 billion) and eventually reach a position in which they can challenge mankind for supremacy of the Earth. My review: Kapek is one of the most informed, intelligent authors I have ever read. He discusses political and economic theory, scientific research (particularly evolution), social and moral movements in various states, racism and religious dogmatism, language development theories, new technologies - all with convincing and authoritative rhetoric. For the most part, he employs satire for the discussions, creating speeches and reports which the reader can't help but laugh at but which also produce a slight shudder (it is remarkably relevant today - particularly the denunciations of an unrestricted free-market and international relations / patriotism). Throughout the whole thing, I oscillated between laughter, scoffing, and awe, as I could not help but feel that I was reading the work of a gifted, concerned prophet.

yellowboxstudio

A bit perplexed by all of the 3 star ratings. A remarkable display of virtuosity and breadth of vision, and extremely moving to boot.

yellowboxstudio

In Daughter of Smoke and Bone, Laini Taylor manage to create an intoxicating and imaginative fantasy story. Karou is an art student in Prague, but her family are nothing like her. They are Chimaera - weird looking creatures with special powers and big secrets. Karou, with her blue hair and artistic talents runs errands for her strange family - usually to collect teeth. She was a pretty amazing character and I really enjoyed reading about her extraordinary life in our world, and behind that door in the shop. The banter between Karou and her best friend, Zuzana was laugh out loud funny. Both the girls were really amazing, but my favourite character was Brimstone, one of Karou’s Chimaera family. Brimstone collects teeth and it is he who frequently sends Karou out on errands to collect the teeth from all kinds of oddballs. Then we meet Akiva, a Seraphim and deadly enemy of the Chimaera who is obsessed with Karou. The more I read the more intrigued I was about what was happening in the story. Up until about ¾ of the way through the book, I had so many questions in my head and no answers. And then, the answers are about to start coming ... At this point, literally just as you think you’re going to find out what’s going on, the story changes to another character and another world - Madrigal and the land of Eretz, and for me this got quite frustrating. It took me a good while to settle back into the story, but when I did I really enjoyed the Chimaera character, Madrigal, about whom this second part is about. Her story was beautiful, of forbidden love and battling enemies and traditions many moons old. But all through this, I was also desperate to get back to Karou and her world. By the end of the book I was mostly satisfied and pretty much in awe of this world Laini has constructed. The buzz this book has created in the blogging world is amazing. Everyone seems to love it, and although this book definitely has the wow factor and it is pretty amazing, it wasn’t my favourite read of the year.