helenalacerda

Helena Lacerda Lacerda itibaren Shamukshar, Bangladeş itibaren Shamukshar, Bangladeş

Okuyucu Helena Lacerda Lacerda itibaren Shamukshar, Bangladeş

Helena Lacerda Lacerda itibaren Shamukshar, Bangladeş

helenalacerda

Alan Moore bataklığı Anarcha Primitivist'e dönüştürdü Bir konuda bir kurt adamdan bir gelinhaneyi yok etmesi inanılmazdı çünkü evlilik baskıcı bir kurumdu ve bataklık olayı kabul ettikleri için hadi. Bu seri, salak ve radya eşittir.

helenalacerda

Jeaniene'nin kitaplarını seviyorum ve hepsini en az üç kez okudum. Bu konuda gerçekten sevdiğim şey, Cat & Bones'un ilişkilerinde ilerlemesidir, ki bu hala çok sıcaktır, ancak Jeaniene tüm kitap boyunca nasıl büyüdüklerini gösterir. Son kitap çok fazla kargaşa ile doluydu ve ilişkilerinde o kadar çok değişiklik oldu ki, okuyucuyu kenarda tuttu. Her kitapta duygularıyla çatışmaları vermek çok kolay olurdu, ama onun yerine yaptıklarını seviyorum ... evet ve Bölüm 21 duyduğunuz kadar iyi :)

helenalacerda

Bana göre bu, daha önceki izlenimlerime ve ders kitabı anlayışımın aksine, kilit "kurucu babaların" birçoğunun düşünce süreçlerine, tutkularına ve katkılarına daha "yakın ve kişisel" bir bakış açısı sağladı. Thomas Jefferson, James Madison, James Monroe, John Adams, George Washington burada birincil oyuncular. Bunu 2008 yılının Eylül ayında, modern Amerikan siyaseti ve tartışması için bana çok ilginç bir bakış açısı sağlayan 2008 Başkanlık yarışı ile okudum. 20 yıldır okuduğum en eğlenceli ve bilgilendirici kitaplardan biri. Siyasi bekçiler için harika. James Madison'ın Amerika'nın kutsal yönetim varsayımlarının en önemli yapısını çerçevelemede bu kadar önemli bir rolü olduğunu bilmiyordum: Güç Dengesi ve hükümetin 3 kolunun oluşturulması.

helenalacerda

Çan kancalarını seviyorum! Biraz daha az hardcore ve bu kitapta öfkeli değil, bu da kitlelere daha erişilebilir olmasını sağlıyor ... Sanırım bunu "Feminizm Herkes İçin" kitabının başlığı göz önüne alındığında bilerek yaptı. Öfkeli lezbiyen, siyah feminist bir tat istiyorsanız, daha önceki eserleri harika. Ve kim bundan bir tat istemez ki?