designedbylp

LP Ross Ross itibaren Sangrampur, Madhya Pradesh 450445, Hindistan itibaren Sangrampur, Madhya Pradesh 450445, Hindistan

Okuyucu LP Ross Ross itibaren Sangrampur, Madhya Pradesh 450445, Hindistan

LP Ross Ross itibaren Sangrampur, Madhya Pradesh 450445, Hindistan

designedbylp

İyi okuma!!

designedbylp

Başlamak için, bu dizideki ilk kitabı sevdiğimi söyleyeceğim Odd Thomas ve ikinci kitabın Forever Odd'un büyük bir hayal kırıklığı olduğunu hissettim. Sonuç olarak, dizinin geri kalanını uzun süre okudum, çünkü daha fazla dissapointed olmak istemedim. Öyleydim. Odd Thomas'ı seviyorum, o sadece komik ve alaycı ve bence çok sevimli bir karakter. Ancak hikaye eşit değildi. İşte Brother Odd hakkındaki ana şikâyetlerim: 1.) Dean Koontz bana işe yaramaz açıklamalar ve talimatlar vermeye zorlamalı! "Ben kuzeybatıya döndüm, sonra doğuya döndüm ve sonra tekrar batıya gittim" ya da "Tünel yedi metre yüksekliğinde ve beş fit genişliğinde idi. Dört kablo sol üst tarafa uzanıyordu. Birincisi elektrik kablolarını içeriyordu, ikincisi ... falan filan falan ... Odd'un gerçekte hangi şekilde yürüdüğünü anlamaya çalışmak ve tüneli mükemmel bir şekilde tasavvur etmeye çalışmak çok sinir bozucu ve dikkat dağıtıcıydı 2.) Kemik yaratıklarını hiç anlamadım. Onları tekrar tekrar ve aklımda herhangi bir anlam ifade eden bir resim oluşturamadım, çok karmaşık ve inanması zor bir şeydi 3.) Hikaye Odd ile ilgili değildi, herkes hakkında Odd ya da onun hakkında neler olduğu hakkında gerçekten yeni bir şey öğrenmedik, ikinci kitabın sonunda olduğu gibi hala aynı yerdeydi ve Bunun yerine, ikincil karakterler çok fazla inşa edildi, bazıları d. bana veriliyordu. Bu kitap harika olabilirdi ve olmalıydı. Bunun yerine, ucuz hissetti ve hızla tokatladı. Umarım dizideki son kitap, Odd Hours, harika olur, çünkü Koontz bize çok iyi bir kitap olan Odd Thomas'ı veremez, o zaman serinin geri kalanını Odd'un hayatından geri alamaz.

designedbylp

disappointing.

designedbylp

Beautiful.

designedbylp

A great, twisted, dark novel. Loved it almost as much as Rebecca or The Thirteenth Tale (though I highly recommend those any day).