swissmiss1

Swissmiss itibaren Goorabjir, Gilan, İran itibaren Goorabjir, Gilan, İran

Okuyucu Swissmiss itibaren Goorabjir, Gilan, İran

Swissmiss itibaren Goorabjir, Gilan, İran

swissmiss1

Sanırım kitabı atlayıp, The Guardian'dan bu makaleyi okuyabilirsiniz: http: //www.guardian.co.uk/music/2005 / ... Bu makale daha belirgin, daha dokunaklı ve kısa. Bu kısmı çok beğendim: “Bir zamanlar Amazon hakkında bir inceleme gördüm, birisi 'Konusunu anlamıyor' yazmıştı. Ve düşündüm ki, 'Tabii ki mesele bu mu?'” İç çekiyor. "Uzaktan Dokunmak" Bu orta bölüm benim için sürükledi. Konserde amper taşımayı tartışıyorlardı. Kuzey tipleri Londra’ya gelince nefret ediyorum. Sadece işini yap ve sorun değil! Mutluysanız ve eğleniyorsanız, istekli olmanız için bir neden yok !: "Londralılar nihayet şehirlerinin artık daha önce düşündükleri gibi Evrenin merkezi olmadığını anladı" ve sonra "Manchester'ı merkeze koydu müzik endüstrisinde neler olup bittiğini ve Londra'lıların kendilerini rahatlattıkları için sevdiklerini söyledi. ” Tamam, ama mutlusun, değil mi? Rahatla! “Kız kardeşim Jill, kurumlardaki insanların dişlerine bakmak için çalışan bir arkadaşa sahipti ve Ian, meme çizgisi boyunca ekstra göğüsleri olan hastaları duymaktan hoşlanıyordu. Basit ve zararsız bir deformasyon hayal gücünü ateşlerdi.” Bunu gerçekten anlamıyorum. "Meme ucu boyunca fazladan göğüsler" bir diş meselesi midir? Ekstra bir meme başı “basit, zararsız bir deformasyon” olarak tanımlanabilir, ancak bir diş hekiminin bunu neden bildiğinden emin değilim. Ekstra bir meme "basit bir zararsız şekil bozukluğu" mu? Üç memeye sahip olmak duygusal olarak da dahil olmalı. Google’a "meme başı boyunca fazladan göğüsler" den çok korkuyorum. Kafam çok karıştı. Bu sürüm Ian'ın sözlerini içeriyor, böylece Deborah'ın bir "z" ile yazıldığından Ian'ın bir "s" seçtiğini keşfedebilirsiniz. İlginç...

swissmiss1

Jaye kuyuları için bir başka başarı !! Bu hikayeye çok aşığım. Ben tekme eşek Sabina olduğunu seviyorum ama bu kitapta aslında onu "normal" bir sorun olduğunu gördüm ben gevşek kullanıyorum :) Yani Adamn aşık olabileceğini fark ile uğraşıyor ama o gerçekten aptalca bir şey yapar ve bulur "Gölge" nin gerçekte kim olduğu ve geçmişinin onu ısırmaya nasıl döndüğü. Ama Maisie ile olan ilişkisinin de büyücü tarafında çalışmaya nasıl başladığını da görüyoruz !! Daha fazla demeyeceğim çünkü bir sonraki Yeşil Gözlü Şeytanı başlatmak istiyorum.

swissmiss1

şirketimin insanları yaşamdaki değişimleri karşılamaya motive etme yolu. Şirin.

swissmiss1

"Ellington bir sokak değildi", daha önce Mood Indigo adlı yazar tarafından yazılmış bir şiire dayanmaktadır. Bu kitap, W.E.B. gibi ünlü Afrikalı Amerikalılardan bahsediyor. DuBois, aktör Paul Robeson ve müzisyenler Dizzy Gillespie ve Duke Ellington. Çocukken sık sık yazarın evine gelirlerdi. Bu adamlar, çok fazla ayrışmanın olduğu bir dönemde, ten rengine rağmen ABD'de kültürel ikonlardı. Yağlı boya çizimler güzel. Yazarın daha fazla şiirini ve illüstratörden daha fazla eser bulmayı çok isterim.

swissmiss1

This is the 25th book of the Hamish Macbeth series and I have to say that it wasn't bad. Hamish still manages to make me want to wander the Scottish Highlands with him as he figures out who has littered his beloved land with corpses. Hamish is an odd duck, though. He's got both women and men interested in him, but he never seems to be able to just have a relationship. He's plain fickle when it comes to women and much more interested in solving crimes than worrying about romance. He certainly seems to like his cat and dog a lot better than the women in his life and treats them better, too. Still, I found it a fun read and a good addition to the series.