evertonpaza789

Everton Paz Paz itibaren Petrovskoye, Tverskaya oblast', Rusya, 172125 itibaren Petrovskoye, Tverskaya oblast', Rusya, 172125

Okuyucu Everton Paz Paz itibaren Petrovskoye, Tverskaya oblast', Rusya, 172125

Everton Paz Paz itibaren Petrovskoye, Tverskaya oblast', Rusya, 172125

evertonpaza789

Bu ve birincisi serinin en iyisiydi, ancak Alacakaranlık bundan daha iyiydi. Çünkü çok uzun, Meyer'in uzunluğunu yapmak için daha fazla parası olduğunu düşünüyorum. Son en iyi yanı, Jacob'un Renesme'e (şimdiye kadar duyduğumu düşündüğüm en garip isim) basması çok ironik olsa da.

evertonpaza789

"Turgid" kelimesinin kullanım alanları: ÜÇ (ve 220 sayfadan daha az bir kitapta! Akıl almaz!) Diablo Cody ve onun kendi merkezli, kendi kendine dürüst yazı stilini beğenmedim.

evertonpaza789

Bunun bir Genç Yetişkin Edebiyatı kitabı olduğunu unutun, güzel karakterlerle çok iyi yazılmıştı. Bir gecede okudum, çok iyiydi, indiremedim.

evertonpaza789

Bu kitap gerçekten içimde sürünüyor. Sevdiğim bir sürü zorlayıcı parça vardı ... tarih, ileri geri sıçrayan tarihler, iç içe ve birbirine bağlı birkaç karakter ve gizem. Bu kitapta ileri geri sekmenin nasıl kafa karıştırıcı olabileceğini görebiliyorum. Durmak ve küçük bir karakterin kim olduğunu düşünmek zorunda olduğum anlar vardı, ama yine de bu kitabı yıkamadım, okumadığımda özledim, bitirmek için sabırsızlanıyordum ve yine de yapmadım bitirmek istiyorum. Fazla vermek istemiyorum, ama Eliza'yı çok sevdim ve Nell için üzüldüm. Ben erken "kim" anladım rağmen, hala "neden" bilmiyordum ki bu beni okuma ve okuma tuttu .... "neden" sadece teknede Nell oldu ??? Bu kitabın bitmesi için gerçekten nefret ettim. Umarım yakında yazmayı planladığım kadar yazarın diğer 2 kitabından da keyif alırım!

evertonpaza789

I loved the first two books in this series, but this one was just OK for me. I was LONG and a bit tedious to get through, I was also hoping for a bit more progression with the characters, maybe have them mature a little, but alas that was not to be.