menewman98914c

M N N itibaren Maupas, 42600 Montbrison, Fransa itibaren Maupas, 42600 Montbrison, Fransa

Okuyucu M N N itibaren Maupas, 42600 Montbrison, Fransa

M N N itibaren Maupas, 42600 Montbrison, Fransa

menewman98914c

Bu kitap aslında günümüz toplumunda genç karakterlerle anlatılan Kral Arthur masalının bir yeniden anlatımıdır. Ellie (anlatıcı) iki Ortaçağ profesörünün kızıdır ve onlarla birlikte sabbatikaldir. Bir yıl boyunca kökünden sökülmesi konusunda çok sinirli. Lisesinde Will, Lance ve Jennifer da dahil olmak üzere birçok çocukla tanışır. Yol boyunca, kendilerinden bahsetmemek bile, göründükleri gibi olmadıklarının farkına varmaya başlar. Buna ek olarak, karanlık güçler orijinal Kral Arthur'un zamanından beri devam eden bir dizi olayı tekrarlamak için toplanıyor gibi görünüyor. Bu kitap eğlenceli bir öncül, ama daha iyi yapılabilirdi. Tüm hormonal tüylerle ne olacağından çok daha azdı. Buna ek olarak, çok fazla dil var, çoğunlukla Rab'bin adının kötüye kullanılması beni rahatsız ediyor. Ayrıca bazı şeylerin sonuçları bana çarpmadan önce birkaç kez okudum ve ayrıca "reenkarnasyon" konusu da var. Sonunda bu kitabı daha yüksek derecelendirmiştim, ama biraz düşünmeden sonra, daha iyi, daha sağlıklı ve okumaya değer çok sayıda kitap olduğunu fark ettim. GÜNCELLEME (2015): Beni rahatsız eden bir şey daha var: Cabot'un "bilmek istediği" atıf ifadesine aşırı aşkı. Will bilmek istiyordu. Lance bilmek istiyordu. Jennifer bilmek istiyordu. HER BİR KİŞİ BİLMEK İSTİYOR.

menewman98914c

Kind of impulse bought this one as part of Waterstones 3 for 2 offer, but finished it in a couple of sittings. It was engaging and very funny. I especially loved the way one could actually HEAR the voice of the teenage daughter.

menewman98914c

i highly recommend this read but it's got rough language and content

menewman98914c

I read this book before using it as a class text for middle school history supplementation. It is a good collection of various narratives of early American history and provides a good foundation for discussion. It also contains visuals {engravings from the period} that are valuable resources for discussions as well.

menewman98914c

Good books, reminds me of when Harry Potter first came out.