harrybeee

Harry Beee Beee itibaren Bokhan, Irkutskaya oblast', Rusya, 669311 itibaren Bokhan, Irkutskaya oblast', Rusya, 669311

Okuyucu Harry Beee Beee itibaren Bokhan, Irkutskaya oblast', Rusya, 669311

Harry Beee Beee itibaren Bokhan, Irkutskaya oblast', Rusya, 669311

harrybeee

** spoiler uyarısı ** Andy'nin hayatı, en iyi arkadaşı ve basketbol takım arkadaşı Robert Washington'ın ölümüne neden olduktan sonra sonsuza kadar değişti. Andy keder ve suçluluk duygusunun üstesinden gelir ve arkadaşları sonunda kaybı aşar ve hayatlarına devam ederken Andy, Rob'un hayaletini sarsamaz gibi görünmez. Bir maske takıyor, basketbolla devam ediyor, ama sonunda destek sistemi depresyonundan yoruluyor ve geri dönüyor ve acıyla yüzleşmek için onu yalnız bırakıyor. Sonunda, acıyı durdurmak için aklına gelebilecek tek şeyi yapar. Bu güçlü bir kitaptı. İlk başta, günlükler, okul gazeteleri, konuşmalar, mektuplar vb. Şeklinde yazılmış kitabın formatı biraz sinir bozucu, ancak sonunda artık beni gerçekten rahatsız etmedi. Depresyon, intihar ve sarhoş sürüşe karşı bir uyarı hakkında sağlıklı bir tartışma için harika, ancak biraz karanlık.

harrybeee

Düz karakterler, öngörülebilir arsa çizgisi ve II. Dünya Savaşı / Nazilerin kazanılmamış kullanımı ile kötü yazılmış. Bu kitap, Harris'in mükemmel önceki Hannibal romanlarından sonra hayal kırıklığına uğramıştı. Sadece bir film yapmak için üretilmiş gibi görünüyor, ki muhtemelen bir - görülmeye değer değil.

harrybeee

Good

harrybeee

Cute YA regency romance with a taste of ancient Egypt thrown in for flavor. I can see this appealing to the same audience that likes The Ruby in the Smoke because it has similar intrigue, although this book is definitely lighter in tone. I enjoyed it. Spies, mummies, and a sweet romance.