ubong-abasi

Ub K K itibaren Hasanbeyli Köyü, 01790 Hasanbeyli Köyü/Sarıçam/Adana, Türkiye itibaren Hasanbeyli Köyü, 01790 Hasanbeyli Köyü/Sarıçam/Adana, Türkiye

Okuyucu Ub K K itibaren Hasanbeyli Köyü, 01790 Hasanbeyli Köyü/Sarıçam/Adana, Türkiye

Ub K K itibaren Hasanbeyli Köyü, 01790 Hasanbeyli Köyü/Sarıçam/Adana, Türkiye

ubong-abasi

İkinci üçlemeyi daha önce okumuş olan bu kitabı okumak zorundaydım. Önce Balkan Üçlemesi'ni okumuş olsaydım, Levant'a taşınırken Harriet ve Guy'ın daha sonraki maceralarını takip etmek ister miydim? Emin değilim. Balkanlar'daki zamanlarında, Mısır'a taşındıklarında olduğu gibi, halk ya da hikayeler tarafından aynı şekilde tutulmadım. Bazı karakterler yorucu ve zaman zaman kitap yavaş ve oldukça sıkıcı görünüyordu, ancak şüphesiz bu uygun atmosferi yaratmaya yardımcı oldu. (Birçok eylemsizlik ve ardından kısa süreli çılgınca faaliyetler - savaşın sık sık olduğu gibi.) Ayrıca savaşın Doğu Avrupa'da nasıl ilerlediği hakkında daha fazla şey öğrendim. İlginç bir okuma ama sürükleyici değil.

ubong-abasi

gerçekten zevk bu kitap olsa zaman kafa karıştırıcı ve zaman zaman yavaş hareket olduğunu düşündüm. Genç karakteri sevdi.

ubong-abasi

Bu kitap olağanüstü bir şeydi. Sayfa sonraki heyecan verici virajlarla doluydu. Asla sıkıcı bir an yok.

ubong-abasi

Bsc serisinin hayatım üzerinde çok derin bir etkisi oldu, ben de kendilerinden sonra gevşek bir şekilde modellenen bir kulübün saymanıyım ve kendimi çoğunlukla şafak dokunuşuyla ve içimde biraz mallory ile claudia olarak düşünmeyi seviyorum ( sadece biraz - yani, atları sevmiyorum). Bu serinin daha ayrıntılı bir analizini okumak istiyorsanız, ainsley'e sormalısınız. konuyla ilgili söyleyecek çok şeyi var.