svetlana_vivdich

itibaren Kaloha Uparla, Himachal Pradesh, Hindistan itibaren Kaloha Uparla, Himachal Pradesh, Hindistan

Okuyucu itibaren Kaloha Uparla, Himachal Pradesh, Hindistan

itibaren Kaloha Uparla, Himachal Pradesh, Hindistan

svetlana_vivdich

Vay. Bu kitap olacağını düşündüğümden çok farklıydı ve kesinlikle çok sevdim. Bayan Hayes için alkış mermisi, gerçekten iyi bir kitaba gitmenin yolu.

svetlana_vivdich

Bu, araştırma tabanlı bir kitaptan daha çok bir kaynak kılavuzudur ve zaten bu tür bir düşünceye dönüştüyseniz çok fazla yeni bilgi değildir. Bununla birlikte, listelenen tedarikçi ve web siteleri, başka yerlerde bulmak zor olabilecek ürünleri tanımlamak için yararlıdır. Elbette bu, günlük ürünlerdeki tüm kimyasalları sorgulamayı hiç düşünmemiş biri için yararlı olacaktır. Son derece hızlı ve kolay bir okuma.

svetlana_vivdich

Aynen # 2'de!

svetlana_vivdich

This was given to me as a gift from my friend Matt. These illustrated journals are incredible. It's clear that he was a gifted visual artist at a young age. The subjective renditions of his travels as illustrated in these journals are powerful. Perhaps they also acted as a counter balance to his job as a journalist that focused on more objective reporting? In any case, one can really get a taste of Africa from his journals. It's quite tragic that his life was so short lived, but it's clear he lived it to the fullest.