wokowena343

Pedro Cunha Cunha itibaren Bhendala., Maharashtra 442906, Hindistan itibaren Bhendala., Maharashtra 442906, Hindistan

Okuyucu Pedro Cunha Cunha itibaren Bhendala., Maharashtra 442906, Hindistan

Pedro Cunha Cunha itibaren Bhendala., Maharashtra 442906, Hindistan

wokowena343

Merhaba benim goodreads okuyucularım, bugünkü hikaye karanlıkta bir yerde. Ana savaşçı Jimmy çok akıllı, güçlü, saygılı, utangaç bir insan, geçtiği sigguatinden korkuyor. Bu kitap, babasının yıllardır gitmiş olduğu bir erkek ismi jimmy hakkında. Jimmy ile vaftiz annesi anne jean. Bir gün babası Jimmy'yi aramaya gelir ama orada değildi. Yaklaşık yarım saat sonra tekrar geliyor. İlk önce Jimmy Hesitate konuşurlar ve sohbet ederler ve anneler gelir. o konuşuyor ve isminin yengeç olduğunu öğrendik. Crab anne kot pantolonuna Jimmy'yi almaya geldiğini söyledi. kitabı woodard'dan almalı ve babası yengeçiyle yaptığı yolculukta neler olduğuna dair duygu ve duyguları okumalısınız.

wokowena343

Bu tür beni üzdü. Kesinlikle yanlış yüzyılda doğduğum için, haha. Umarım bu görkemli adamın yarısı kadar incelikle yaşlarım.

wokowena343

(Bölüm 2)

wokowena343

Dürüst olmak gerekirse, bu kadar eşleşen zevk vermedi. Ky ve Cassia arasında çok fazla kimya hissedemedim ama başka türlü eğlenceliydi.

wokowena343

Da Vinci Yasası'ndan tam bir kopuş ve en azından kitabı kabul etme nezaketi vardı. İyi bir maceraydı ve bölüm vb. Bitirmek için çok fazla gece geç kaldı. Ancak her zaman birinin başkasının fikir bir sökmek olduğunu düşünmek yardımcı olamazdı. İyi bir gerilim / macera hikayesi olarak yüz değerinde alırsanız, o zaman iyi ama bundan daha fazlasını okumayın!

wokowena343

Ben de bu kitabı sevmek istedim. Son zamanlarda çok fazla hayal kırıklığı yaşadım. "Ah bu çok hella harika olacak çünkü çizgi romanlara bayılıyorum ve kaçırılmış bağlantıları ve dang, ne mükemmel bir evlilik!?!" Ama biliyor musun? Beklentilerim çok yüksekti. Bazı çizgi romanlar oldukça keyifli, ama daha vasat ve bazıları sadece aşağı doğru kötü. Bunu küvette okudum ve can sıkıntısından uykuya daldığımda neredeyse boğuluyordum.

wokowena343

Fountainhead'i ve Marşı okudum, bu yüzden bununla ilgileniyorum. Bu günlerden birinde bu kadar uzun bir kitap makul bir girişim gibi görünecek.

wokowena343

I am not a Freudian, but his is the father of modern psychology so he earned a second star. It's good background knowledge, like the King James Bible, but not entirely apllicable to modern day society when taken in context. I'm an Adlerian, especially when it comes to dream interpretation.