marlenk

Marlena Karpa Karpa itibaren Porlezza CO, İtalya itibaren Porlezza CO, İtalya

Okuyucu Marlena Karpa Karpa itibaren Porlezza CO, İtalya

Marlena Karpa Karpa itibaren Porlezza CO, İtalya

marlenk

Bu komik bir kitap. Resimler karmaşık iticidir. Çocukları yatağa yatırdıktan sonra tekrar okumak isteyeceksiniz.

marlenk

Bu benim en sevdiğim yaz okulu olabilir. Biraz yavaş başladı ama sonra ben bitirene kadar onu koymak istemiyordu! Fantastik bir son. Bazı gevşek uçları bağladım. Biraz tahmin edilebilir, ancak hızlı bir yaz okumak için, tamam!

marlenk

Bu yazar harika! Bunlar klasik gizemlerden ziyade psikolojik gerilim filmleri diyebilirim. Karakterler çok ilgi çekicidir ve bunu Into the Woods'un bir takibi olarak sevdim, ama kesinlikle tek başına da durabilir.

marlenk

http: //www.youtube.com/watch? v = Ii9VFH ... Bu kitap harika. Hayvanların resimlerini ve Ruby Roth'un yüzlerinde böyle bir duygu dizisini nasıl gösterebildiğini seviyorum. Resimler çok grafik değil, Anevey'i rahatsız etmediler. Kelimeler korkutucu olmadan güçlü, makul ve doğrudur. Kitap evcil hayvanlar, domuzlar, inekler, tavuklar, hindi, bıldırcın, balık, yağmur ormanı ve nesli tükenmekte olan türler gibi bölümlere ayrılmıştır. Yazar, her türü benzersiz kılan özellikleri ayrıntılı olarak açıklamaktadır. Bu hayvanlar hayatlarını hak ediyor ve korumamızı hak ediyorlar. Aldığımız mesaj bu. Sonunda hayvanlara yardım edebilmemiz için harika öneriler var (onları yememenin yanı sıra).

marlenk

I loved it!!!!!!! I can't believe this actually happened in history and that it wasn't discovered for a long time!!!!! It was a truely amazing book!!!!!