alaurinaitis

Andrius Laurinaitis Laurinaitis itibaren Nošovice, Çek Cumhuriyeti itibaren Nošovice, Çek Cumhuriyeti

Okuyucu Andrius Laurinaitis Laurinaitis itibaren Nošovice, Çek Cumhuriyeti

Andrius Laurinaitis Laurinaitis itibaren Nošovice, Çek Cumhuriyeti

alaurinaitis

Fena değil, ama hiçbir yere gitmemiş gibiydi. Havuz kenarında oturmak için yeterince keyifli. Sırtın vaat ettiği aşk hikayesi pek değil.

alaurinaitis

Ana karakter için lütuf ve merhametle anlatılan inanılmaz bir hikaye. Yaptığı pek çok şeyden geçmese de onun için böyle bir empati hissettim. Üstün yetenekli bir kurgu yazarının işareti bu - imkansız, imkansız ve beklenmedik görünmesi gereken duyguları çıkarmak.

alaurinaitis

Virginia Woolf'un en sevdiğim romanı bu beni oldukça tuhaf hale getirebilir. Orlando hikayesini hem mantıksız hem de mantıksız bir şekilde yaşayan genç bir kadın olarak anlatıyor. Hikaye, cinsiyet beklentilerini dile getirme ve üretme biçiminde hafif yürekli ve eğlenceli ve fotoğrafik kanıtlar ve dipnotlar ile tamamlanmış gerçek bir biyografi gibi görünüyor. Tüm etki için dipnotları okumalısınız. Toplumun ve bu romanın içerdiği geleneksel biyografinin eğlenceli bir şekilde oynamasını çok seviyorum.

alaurinaitis

Çok sevgi.

alaurinaitis

Tarihin büyük iç içe geçmesi, geçiş zaman dönemleri, bazı gerçekler, neyin bilimsel olarak adlandırılan ve neyin gerçekten emin olamayacağımız konusunda neyin gerçek ve test edildiğini anlamamızın sınırlarını zorluyor.

alaurinaitis

Loved it. Not blood and guts horror...subtle horror. Could not put it down.