bnerd

Bernard Wilchusky Wilchusky itibaren Dortyol, 50400 Başdere Belediyesi/Ürgüp/Nevşehir, Türkiye itibaren Dortyol, 50400 Başdere Belediyesi/Ürgüp/Nevşehir, Türkiye

Okuyucu Bernard Wilchusky Wilchusky itibaren Dortyol, 50400 Başdere Belediyesi/Ürgüp/Nevşehir, Türkiye

Bernard Wilchusky Wilchusky itibaren Dortyol, 50400 Başdere Belediyesi/Ürgüp/Nevşehir, Türkiye

bnerd

Annie Tremel Wilcox, kitap koruma konusundaki çıraklığına dair görüşler sunuyor. Kitaplara ve eserlere duyduğu coşkuyla parlıyor ve bana bu alandaki ilgimi yansıtıyor. Bununla birlikte, onu ilgi çekici bir yazar olarak tanımlamak bir gerginlik olurdu ve bir çok noktada küçümseyen ve kibirli (bu gerçekten büyük bir sonuçtur) karşısına çıkıyor. Yine de, koruma alanının nasıl bir şey olduğunu anlamak istiyorsanız, size yardımcı olacak birkaç anlatı daha var.

bnerd

Bu bir şekerleme karanlık aile zevk sırları. Alice Tatnall, HS sınıfının ilk% 10'undaydı, talihsiz bir kaza sonucu çıkan ateşli silah ateşinden sonra aniden kabul edildiğinde koleji bağlıydı ve bir kariyeri yazılı olarak planlıyordu. Şimdi yerel olarak "ateş kızı" olarak bilinen ve aileden ve arkadaşlardan uzaklaşmış, işsiz ve yalnız, yeni bir hayat bulduğu iş sahibi bir Yahudi göçmen aile olan Zips Candie'nin üzerine tökezledi. Kitap, kronolojik olarak öyküsünü anlatan ve dikkatlice ama sevgiyle aile sırlarını açığa çıkaran bir ifadesi olarak yazılmıştır. Alice aşık olur ve "Küçük Siyah Sambo" hikayesinden ilham alan şeker işinin varisi olan Howard Ziplinski ile evlenir. Aile öyküsü boyunca dokunan ve devam eden bu masalın anlatıldığı bu fabrika ve kandilin formülasyonları ayrıntılı. Şaşırtıcı derecede lezzetli bir hikaye.

bnerd

İlk birkaç bölümden biraz sıkıldım - konuşmalar çok ciddiydi, açıklamalar çok uzundu (anlaşılır şekilde çünkü 19. yüzyıl edebiyatı). Bununla birlikte, mizah oradaydı ve sonunda, karakterlerin hepsi hak ettiklerini elde etti - her zaman olduğu gibi. Ayrıca Marianne için hiç üzülmediğim için garip buldum ... belki de ona gerçekten bağlanmadım. Onunla Elinor arasındaki karşıtlık bir şekilde, kaderleri benzer görünse de (partner gerizekalılarla), Elinor'un daha iyi ücret alacağının haberini verdi.

bnerd

Sadece bunu tekrar okuyun - yine de harika bir kitap. Bu yazarın tadını her zaman severim - birçok tarihi detay.

bnerd

Bu roman garip bir hayal kırıklığıydı. Komik bir potansiyele sahip, zengin karakterler içeren bir grup vaadi ile başladı, ancak kısa sürede çok tatmin edici bir tembel yazıya ve sayfa 107'den vazgeçmeme neden olan ilginç bir arka plan hikayesine yol açtı. Douglas Coupland, rekabetin var! Çeşitli kökenden gelen geniş bir grup genç insan Brisbane'de bir evi paylaşmaktadır. Oda arkadaşlarından biri kira parasını çaldığında, nerede olabileceğini bulmak için oda arkadaşlarının geri kalanına kalmış ve onlara ait oldukları önceki ev paylaşımlarıyla ilgili soruşturmaya yönelmiş. Bu bir netice olduğu için, anlatıcı, okuyucuyu defalarca önceki kitaptan hatırlamalarını ister ve ardından bazı yeni karakterlerin tanımlanmasının temeli olarak kullanır. Diyalog çoğu zaman anlamsız ve gereksizdir ve karakterler zorlukla çizilir ve çoğunlukla ayırt edilemez. Çok fazla göstermeden bir sürü şey anlatıyor ve dramatik gerginlik, hikayenin başlangıcındaki kira parası ile ortadan kalkmış görünüyor. Bu gerçekten utanç verici çünkü bu romanın Brisbane'ye (şu anda iyi bir arkadaşımın taşındığı yer) ve onun daha zayıf kültürüne dair biraz bilgi vereceğini umuyordum. Sadece bir gün başka bir Brisbanite (?) Yazarının merakımı yerine getireceğini ummak zorunda kalacağım.

bnerd

Harika kitap. Kısa bir inceleme için yavaşça birlikte bazı düşünceler alıyorum ...

bnerd

Serinin favorilerimden biri.

bnerd

Kötü, kötü, kötü ... hikaye aslında fena değil: 98 yaşında bir kadın, ölümünden kısa bir süre önce torununa anlatmak istediğini uzun süredir sakladığı bir sırrı hatırlıyor. Yavaş yavaş, ışık karanlığa sokulur ve okuyucu, İngiliz manoru “Riverton” da yaşayan ve hizmetçisi şu anda 98 yaşındaki Grace olan aile hakkındaki dramatik hikayeyi öğrenir. Kulağa umut verici geliyor, diye düşündüm ... ama yazar her şeyi "ipuçları" ile nasıl tahmin edeceğini biliyor, "sır" yok, hatta uzaktan şaşırtıcı gelmiyor. Aksine, "gizli" ipuçları parlak neon işaretleridir ve her "gizemli" yarım cümleyi kolayca tamamlayabilirsiniz. Önemli bir noktada kahramanlar kaderi üzerinde büyük bir etkiye sahip olan gözlemci hizmetçi bakış açısıyla hikayeyi anlatma fikri harika olabilir, ama yazarın her zaman ona uygun bir şekilde çay servisi yaptığını hissettim. ailede önemli ifadeler tartışıldığında. Sonunda kitap beni rahatsız etti, ancak sonunda gerçek bir artış umuduyla kendime işkence yaptım. Sonuç: zaman kaybı! (PS: Almanca'da kitabın adı Gizli Oyun)

bnerd

Bu güzel bir barış ve umut kitabı. Tüm eğitimciler Greg'in yolculuğunu okumalıdır !!

bnerd

Ben yarı yolda okudum ve çok heyecanlıydı ama vermek zorunda kaldım!

bnerd

Another childhood favorite.

bnerd

This book was horrible! The father kept telling the same lines over and over, "was it my fault" "what could I have done differently".... This book was so bad I did not even finish it!

bnerd

The conclusion of the Apprentice Adept trilogy. Although that trilogy seems to have grown somewhat since the first time I read the first three. Now it's a seven part series: two trilogies and a finale apparently. The end of the first trilogy ties up all the loose ends. The ending isn't ever in any doubt – the good guys win, the bad guys lose. The journey is the fun. Now I'm gonna have to find the rest of the series aren't I?

bnerd

At page 300 something. Very good, very good indeed. The present day scene is so intense it's almost tangible. I felt for Andi a great deal and was intrigued by Alex's story in the diary. Various lyrics are in book also great. I would love the book more if not for the second section (purgatory), where thing became too easy in contrast to ther first section (Hell). I would like the book more if the author made everything a bit more vague, instead of leaning all the way to the fantasy side. Anyhow, I would like to read more book from this author.

bnerd

Rarely do I gush over a book, but in the case of a public figure, I have to give Senator Obama kudos. "Dreams From My Father" is not only well written, but remarkably introspective and honest. You get the feeling that he writes for readers - which is like saying there are pitchers who throw and pitchers who pitch. Unlike Hillary Clinton's autobiography which feels like it was written for readers who consume rather than readers who read, Obama's work rewards we the readers while also telling the American story of identity. I look forward to reading "The Audacity of Hope".