elatelier

Maria Lanena Lanena itibaren Yenidemirciler Köyü, 18400 Yenidemirciler Köyü/Ilgaz/Çankiri, Türkiye itibaren Yenidemirciler Köyü, 18400 Yenidemirciler Köyü/Ilgaz/Çankiri, Türkiye

Okuyucu Maria Lanena Lanena itibaren Yenidemirciler Köyü, 18400 Yenidemirciler Köyü/Ilgaz/Çankiri, Türkiye

Maria Lanena Lanena itibaren Yenidemirciler Köyü, 18400 Yenidemirciler Köyü/Ilgaz/Çankiri, Türkiye

elatelier

Ugh-çok hayal kırıklığı! Neden Grisham'ın daha sonraki eserlerini okumaya devam ettiğimi bilmiyorum - üç kez sonlardan dolayı hayal kırıklığına uğradım. Beni yanlış anlamayın: Hikaye sonuna kadar harika! Ancak, burada yorum yapan diğer bazı okuyucuların yaptığı gibi, farklı bir sonuç bekliyordum.

elatelier

barbara gordon'un batgirl olarak ilk yılı - nasıl girdi ve her şey nasıl oldu. onu sevdim. bebekler ve dick çok güzel. anlamadığım tek şey - bu yıl bir koleksiyon - iki ve üç yıl mı olacak, yoksa bu bir defalık mı? hızlı, eğlenceli ve ciddi. babanın kısa olduğunu fark etmedim. hah. batman bile bu konuda hoş! ve peri botları! sanat temiz ve taze, ve onun mitolojisini gerçekten sevdim - çünkü babanın geleceği bilindikten sonra yazıldı, gerçekten çok uygun bir peygamberlik kitabı yapmak için çok şey örmeyi başardı. hala kendi başına dururken ayet. hızlı ve eğlenceli olmasına rağmen, biraz uğursuz, önsöz bir kalite var. parlak bir ağ. ayrıca, eğer herkes babanın kehanete dönüşümünden bahseden kitabı nerede bulabileceğimi biliyorsa, çok minnettar olurum. ya da babs-dinah ittifakının gerçekten başladığı yerde - çok karışıyorum ve her zaman değişiklik ve şeyler ile DCU gerçekten karmaşık!

elatelier

Bunu Amerikan Öğretmenler Federasyonu AFL-CIO tarafından işe alındıktan hemen sonra okudum ve çalışma tarihi hakkında lanet bir şey bilmediğimi fark ettim. Amerika'daki işçi hareketinin mücadelesi ve vurgularının iyi bir üst düzey analizi ve sunumu. Bu, İç Savaştan bu yana Amerikan Politikaları ve Katılımcıları veya Amerikan Tarihi üzerine 100 seviyeli bir kolej dersinde bir ders kitabı olabilir (bir İşçi Tarihi dersi olmadığı sürece!) ABD Çalışma Tarihi hakkında biraz daha.

elatelier

Eğer 40'lı ve 50'li yılların güneyindeki segregasyonist beyaz doğduysanız ... bu duvardaki çatlaktı ......... "BU YANLIŞ!" Zihnini değiştirdi .... ve onları bu kitapla serbest bıraktı.

elatelier

Although it was a satisfying ending to the series, there were so many new characters to keep track of and it got a little confusing at times. Still loved it and would have been disappointed if I hadn't read all of them.