julianzolianju

Julian Zolianju Zolianju itibaren Ayacucho, Venezuela itibaren Ayacucho, Venezuela

Okuyucu Julian Zolianju Zolianju itibaren Ayacucho, Venezuela

Julian Zolianju Zolianju itibaren Ayacucho, Venezuela

julianzolianju

Hiç Amerikan tarihinde meydana gelen farklı büyük denemelere kapılmayı dilediniz mi? Kısa bir süre önce bir haber spikerinin "Maymun Denemesi" kapsamından bahsettiğini duydunuz, ancak devlet okullarındaki evrimin öğretilmesiyle tam olarak ne yapmak zorunda olduğundan emin değil misiniz? Neden hala O.J. Simpson hapse girmedi mi? Watergate sizi “ha” diye düşünüyor mu? Olumlu Davranışı Savunanların neden Brown - Eğitim Kurulu davasına atıfta bulunduğunu merak ediyor musunuz? Bu denemelerin her birinde (ve daha fazlasında) gerçekte neler olduğunu öğrenin, Kraft’ın inanılmaz derecede iyi yazılmış kolay okunan kitabında. En iyisi, genç yetişkinlere yönelik bir kitap olarak, 20. Yüzyılın Sansasyonel Denemeleri hızlı, anlaşılması kolay bir şekilde yazılmıştır. Bugünün toplumunda kalıcı etkilere yol açan denemelerle bile uzaktan ilgilenen herkes için, bu sizi tekrar akıllı hissetmenizi sağlayacak kitap.

julianzolianju

Ben so-so derece vermek. Tüm vampir olayında onun bükülmesini seviyorum ve ana karakterlerin arka hikayesinden keyif aldım ama kitap çok kısaydı ve son tamamen iklim karşıtıydı.

julianzolianju

Evet, itiraf ediyorum, çocukken büyük bir Brady Bunch hayranıydım ve hatta Brady çocukların bir yıl yerel fuarımızda canlı performans sergilediğini gördüm. Ama şunu söylemeliyim ki, şimdi bir yetişkin olarak, çekiciliğin bir kısmı parlaklığını kaybetti.

julianzolianju

What an epic story! It was quite a heavy read with many complex issues and strange characters.