lencook

Len Cook Cook itibaren Laurens County, GA, Birleşik Devletler itibaren Laurens County, GA, Birleşik Devletler

Okuyucu Len Cook Cook itibaren Laurens County, GA, Birleşik Devletler

Len Cook Cook itibaren Laurens County, GA, Birleşik Devletler

lencook

Şirin! İçeri girmem biraz zaman aldı, ama hoşuma gitti.

lencook

Bunu "Capote" yi gördükten birkaç ay sonra aldım. Kitabın ne kadar sürükleyici olacağına tamamen hazırlıksızdım. Capote'nin düzyazısı güzel ve hikayeyi açma şekli ustaca. Capote beni suçun dehşetinden kurtarmadan herkese sempati duymamı sağladı. Bu kitapta insanlığın, siğillerin ve güzelliğin ortaya çıkışı nefes kesici.

lencook

Romanlar (Çingene) halkı hakkında daha fazla şey öğrenmeyi seviyorum ama merkezi karaktere odaklanmanın dönüşümlü olmasını sevmiyorum. Zoli'nin karakterini diğerlerinden çok daha ilginç buluyorum ve anlatının değişmemesini dilerim.

lencook

İyi bakın ... karbonun rasyonel olduğu ve bir genç için her şeyin değiştiği bir geleceğe. BİZ BİLDİĞİMİZ OLARAK YAŞAMIN aşırı hava ve hayat değiştiren sonuçlarını seviyorsanız önerilir.

lencook

Gerçekten, gerçekten, gerçekten bu kitabı daha çok sevmek istedim. :( Muhtemelen Bill Konigsberg'le diğer iki yazardan daha fazla tanışmaktan zevk alıyordum, ilgi çekici olduğunu düşündüm ve gerçekten beni okumak isteyen bir lise futbol yıldızı ile ilgiliydi. kitaba girdim, umduğum kadar beğenmedim. Beni yanlış anlamayın, bu harika bir kitap, gerçekten harika bir hikaye ama beni sudan çıkaracak bir şey umuyordum, hayatımı kurtarmak için koyamayacağım bir şeydi ve bu dört ya da beş kez indirip daha sonra geri dönebildim. Karakterler onlara çok fazla derinlik ve gerçekçilik getirdiler. Başka bir karakterin Bobby'ye "homo .... sapien" adını verdiği bir öğle yemeği sahnesine kadar kitabın içinde değildim. Bu benim lisemden kelimesi kelimesine kaldırılmış olabilir. Bu çok etkileyiciydi. Ama yine de herkesin okumasını önereceğim bir şey - eğer zihnini biraz genişletmekten başka bir şey yoksa.

lencook

despite the whole "jungle book" on the ocean thing, i thought this was a nice story. not my usual preference.