1214189953b690

itibaren Rossi CN, İtalya itibaren Rossi CN, İtalya

Okuyucu itibaren Rossi CN, İtalya

itibaren Rossi CN, İtalya

1214189953b690

Susie Salmon on dört yaşında vahşice tecavüze uğruyor ve öldürülüyor. Sonra hikayesi başlıyor. Gökten, Dünya'da geride bıraktığı kişilere çekilir. Susie, ailesini, onları izlerken ölümüyle başa çıkmasına yardım etmeye çalışır. Bu güzel bir kayıp, keder, aile, şifa ve amaç hikayesidir. Bu kitap yürek parçalayıcı bir şekilde iyi!

1214189953b690

Ben oturmadım ve uzun zamandır kapaktan kapağa bir kitap okumadım. Genellikle yaptığımda, kitap kabartmak, piliç yakmak düşünülen şeydir. Serengeti'nizden Kurtulmak Kabartmak değildir. Civciv yanan değil. Yine de şaşırtıcı. Masal formatında yaşam becerileri ve dersleri. Sizi Serengeti'deymiş gibi hissettiren açıklamalar. İncelememin tamamını http: //nickisnook.net/2011/03/01/surv adresinde görebilirsiniz ...

1214189953b690

en sevdiğim kitaplardan biri. önce bir uçakta okudu, bitirdi ve hemen birisiyle (herhangi biri!) görüşmek istedi. her şey, her okuduğumda ağlamamı sağlayan parlak, kalp kırıcı, dokunaklı bir sonla bir araya geliyor.

1214189953b690

Freakonomics, yaşamın birçok sorusuna Neden ve Nasıl? Çatlak satıcılarının iş adamları gibi davrandığı, yasal kürtajın suçta bir düşüşe yol açması ve sumo güreşinin bozuk olması gibi çeşitli ilginç konular araştırılmaktadır. Yazarlar, belirli politikaların toplumun farklı yönlerinin nasıl işlediğini derinden etkileyebileceğini (veya etkilemediğini) göstermek için harika bir iş çıkarmışlardır. Benzer şekilde, teşviklerin belirli insan davranışlarına nasıl yol açabileceğini araştırıyorlar. Bu kitabı hem büyüleyici hem de düşündürücü buldum. Birçok siyah kişiye verilen benzersiz isimlerin geleceklerini nasıl etkileyebileceği (veya etkilemeyeceği) tartışmasından, emlakçıların satışlarınızı gevşetmesine izin veren rol oynamalarına kadar, yazarların konu seçimlerinden büyük keyif aldım. ev. Bu, insan davranışlarıyla ilgilenen veya okumak için yeni ve benzersiz bir şey arayan herkesin okuması gereken harika bir kitap. Ayrıca tamamen apolitik olduğu için önyargı konusunda endişelenmenize gerek yok.

1214189953b690

Harika! HARİKA!

1214189953b690

Lisede okuduğumda bu kitap benim için önemliydi, ama zaman içinde dayanıp dayanamayacağını bilmiyorum.

1214189953b690

Çok zevkli bir tarihsel kurgu - benim için devrimci Fransa'ya yeni bir giriş. Bugün için oldukça uygun, son duyduğum halde, muşamba bonusu alıcılarını giydirmiyoruz! Ama biz oldukça kızgınız.

1214189953b690

Eric çok kaybetmiş bir adam. Annesi, karısı ve kızını büyütmek için hiçbir yerin ortasına taşındı. Sadece dünya (ve başka bir dünya) evine ve dünyasına geldiğinde, kendisi ve kızının gerçekte ne ve kim olduğu ile yüzleşmek zorundadır. Bu roman, başlığın da belirttiği gibi, karanlık. İlk bölümden bile çok ölüm var. Ama o zaman bile hala çok güzel bir hikaye. Eric, yeni ve garip bir dünyaya tanıtıldıktan sonra onu alıp büyüyen güçlü bir adamdır. Kızını korumak için savaşır ve daha güçlü bir insan olur. İki dünya (birbirine paralel), Dünya ve Karanlık Dünya arasında, hikaye, sevgi ve cesaretin biri için neler yapabileceğini anlatır. Kelt efsanesi, kurtadamlar / değişimler, cadılar ve dünyayı gardiyan olarak koruyan gizli organizasyonların bir karışımı ile harika bir fantezi ve peri masalı karışımı elde edeceksiniz. Bu kitabı tavsiye et!

1214189953b690

Bu oldukça iyiydi. MySpace şeyler biraz modası geçmişti, ama Animorphs kitaplarını okudum, bu yüzden gerçekten aldırmadım. Drama beklediğiniz türden bir dramdı, ama bu iyi bir şeydi. İkincil karakterleri çok sevdim (bu benim için ortak bir tema gibi görünüyor) ve tüm kavramın oldukça iyi ele alındığını düşündüm. Bir araba yolculuğu oldukça sıkıcı hikaye anlatımı yapabilir (ilk elden bildiğim gibi), ancak burada her şeyin iyi çalıştığı yeterli dram vardı. Çok fazla madde arıyorsanız, bu sizin için bir kitap değil, ama ne olduğu için iyi oldu.

1214189953b690

Bu kitap tam bir saçmalık yığını. Arsa sadece saçma değil, aynı zamanda yazı stili de sığdır ve yazara zayıf bir şekilde yansır. Ben çöp kutusuna koyardım.

1214189953b690

Jodi Picoult'un bir başka harika kitabı. Çok içgözlemli ve iyi yazılmış. Bana John Grisham'ı biraz hatırlatıyor ama aynı arenada kalmaya eğilimli ve Picoult hakkında sevdiğim şey her şeyi örtmeye çalışması. =)