ericocorreia

Erico Correia Correia itibaren Ed Dahi, İsrail itibaren Ed Dahi, İsrail

Okuyucu Erico Correia Correia itibaren Ed Dahi, İsrail

Erico Correia Correia itibaren Ed Dahi, İsrail

ericocorreia

Bu kitap, tüm Covey kitaplarının kullandığı temel temaları izler. Covey'in en sevdiğim önerisi, hayatınızı ve önceliklerini değerlendirmek ve sadece "yapılacaklar listesi" nizi değil, sizin için en önemli olanı yaptığınızdan emin olmak.

ericocorreia

Bu kitabı sevmeme rağmen, onunla iki problemim vardı. Bu romana daha fazla yıldız vermeme sebepler, romanın sona doğru biraz tekrarlı ve vaaz vermesi ve bir uçurumun ucunda sona ermesi. Şimdi, vaaz kısmının mutlaka kötü olduğunu söylemiyorum. Ama sonuna doğru tekrarladı. Aynı şeyi ancak nasıl söylediğiniz önemli değil, sadece birkaç farklı yolla söyleyebilirsiniz. Uçurum askere gelince, ikinci kitabı almaya çalışacağım, ama gerçekten satın alıp almayacağımı bilmiyorum. Örnek çarpıcı olmalıydı.

ericocorreia

Desert Thunder Operasyonuna dağıtım sırasında bunu okuyun

ericocorreia

Çin'den Un Lun Dun Mieville, yazarın öncüllerini nasıl ortaya çıkardığını merak etmemi sağlayan kitaplardan biri. Bu kitabın kötü bir şey olduğunu söylemek değildir; Aksine, harika bir okuma oldu. Fakat fikir, çılgınca, birkaç kat ve dönüş, harika (ve kaçık) karakterler, parlak ve bazen korkutucu bir ortam ve tatmin edici bir sonla. Zanna ve Deeba, çevrelerinde garip şeylerin başladığını fark eden iki normal Londralı kız. Garip şekilli bulutlar, garip şekillerde davranan hayvanlar ve arkadaşlarının başkasını da içeren ölümcül ucube kazası ikisini bir şeyin yanlış olduğuna ikna eder. Kendilerini boşluğa götürdüklerini gördüklerinde *, Unlondon, hem dünyalarında hem de içinde bulundukları harikalar diyarında her şeyin yolunda gitmesinin kendilerinin olduğunu anlıyorlar. Mieville gerçekten harikalar diyarında Alice için modern bir meslektaşı yarattı, çocuklar için hiçbir zaman bir yerde asla, ilginç ve heyecanlı tutmak için yeterli korkutucu bitler (sayfa 163'deki zürafa resmi beni korkuttu!) Gaiman kitabında vardı. Gerçekten çok eğlendim ve yukarıda belirtilen kitaplardan herhangi birini sevdiyseniz, muhtemelen Un Lun Dun'dan hoşlanırsınız. Bir deneyin, ama zürafalardan uzak durmaya dikkat edin! * Her büyük kentte, gerçeklikte kentte unutulduklarında işlerin gittiği yer olan bir çeşit alternatif gerçeklik meslektaşı vardır. Unlondon, neredeyse gerçek Londra'da emekli olan eski kırmızı çift katlı otobüslerle doludur. Paris ve Not York, diğer iki abcities örneğidir. Kitapta konuşulmamasına rağmen, Seattle’ın küskünlüğünün (“Landattle?” “Sea-un-el?”) Hâlâ kentimde Denny'nin yeniden canlandığı bir tepeye sahip olduğundan şüpheleniyorum.

ericocorreia

Okul tatilinin başlangıcında bu kitabı okudum, şimdi beşinci günüm. Koleksiyona ve bu işe başlayacak olan şeylere aşığım. İç açıcı ve komik ve okulumun daha da böyle olmasını istiyorum! tek kötü şey adını değiştirdiler mi? Büyücüler taşı, filozoflar taşı aldım.Ama onu seviyorum!

ericocorreia

Bu kitabı çok sevdim! Bod, diğerleri kadar harika bir karakter. Belki bazı şeylerin olmasını diliyorum. İç çekmek!

ericocorreia

Arka Kapaktan: - Iraklı Müslümanların, kültürlerinde yer alan İncil değerleri nedeniyle İsa'yı takip etmek için nasıl benzersiz bir şekilde hazırlandıklarını tecrübe edin. ailenizi ve arkadaşlarınızı onurlandırırken İsa'yı takip edebilir -İnsanların içinde Tanrı'nın çalışmalarına katılmanızı engelleyen Iraklı Müslümanlarla ilgili varsayımları dikkate alın - Müslümanlara iyi bir arkadaş olabileceğinizi umun

ericocorreia

Bu kitapla ilgili bir sürü duygu var ve nereden başlayacağımdan pek emin değilim. Önce Da Vinci Kodunu okudum. Ben de o kitaptan cehennemi sevdim. O kadar ki hangisini daha çok sevdiğimi söyleyemem. Bu kitabın başında biraz şüpheliydim çünkü ikisi de tamamen aynı şekilde başlıyor: Robert ölü bir cesedin bulunması nedeniyle yabancı bir ülkeye uçuyor. Kurbanın kızı ile tanıştırılır, gece boyunca birlikte çalışır ve her şey söylendikten ve yapıldıktan sonra yatakları rüzgârla sarır. Angels & Demons'un başlangıcı benim beğenme için biraz yavaştı. Kovalamanın başlamasından yüzlerce sayfa sürdüğünü düşünüyorum, Robert'in Kohler ve Vittoria ile tanıştığı şey. Ve bu yüz kadar sayfada, alınacak çok fazla bilgi vardı, bu şaşırtıcı bir şeydi. CERN (ve eğer benim gibiyseniz ve bilim güçlü noktanız değilse, zaman zaman biraz bulanıklaşır) ve Illuminati'yi öğreniriz. Robert Vatikan'a girdikten sonra, pacing benim zevkime göre daha fazlaydı. Hiç sıkılmamam yeterince hızlı, ama yine de bu kadar ağır bir arsa ile birlikte çok fazla bilgi ve detay sunuyor. Karakterler aniden deli gibi hayat kurtarmaya ve İlluminati'yi yakalamaya çalışıyorlar ve son derece büyüleyici oluyor. Kitabın orta kısmına koymak zordu. Sonun bile gerçekten şaşırtıcı bir komplo bükümü var. Kohler'ın tekrar dahil olmasını bekliyordum, ama neredeyse olduğu gibi değil. Bu kitap açık bir şekilde dinle ilgileniyor, ama bence bana katlanılabilir olmasının temel nedeni Brown'ın bize bilimi din savaşına (ve hatta din olan bilimi bile) okurun boğazından aşağı itmeden vermesi. Bu kitapla gerçekten yaşadığım tek sorun uzunluk (570 sayfa gülünç görünüyor, ama sonra içine çekilip sonsuza kadar okumaya devam etmek istiyorsunuz) ve Da Vinci Koduna benzerlik. Kayıp Sembol'ün aynı şekilde olmadığını umuyorum, çünkü gerçekten Robert Langdon / Dan Brown'ın hayranı olmaya başladım.

ericocorreia

This should be in the YA section. That said, I couldn't even finish it due to how annoying the characters were to me. It was very disappointing.