desircreat2142

Desir Creative Creative itibaren Tekeköy Köyü, 73300 Tekeköy Köyü/İdil/Şırnak, Türkiye itibaren Tekeköy Köyü, 73300 Tekeköy Köyü/İdil/Şırnak, Türkiye

Okuyucu Desir Creative Creative itibaren Tekeköy Köyü, 73300 Tekeköy Köyü/İdil/Şırnak, Türkiye

Desir Creative Creative itibaren Tekeköy Köyü, 73300 Tekeköy Köyü/İdil/Şırnak, Türkiye

desircreat2142

Genel olarak, iyi bir serinin iyi sonunu söylemeliyim. Kitabın kendisi biraz fazla meşguldü - birbirine bağlanması gereken çok fazla gevşek uç vardı. Ama hoşuma gitti. Güzel bir kapanış getirir.

desircreat2142

Yazarın herhangi bir içgörü derinliği sağlamak için yeterli tarafsızlığa sahip olmaması dışında, bu kardeş / kız kardeş ilişkileri hakkında büyüleyici bir kitap olabilirdi. Onun tarzı sinirli, dağınık ve hoşgörülü.

desircreat2142

3,5 yıldız ya da öylesine. Yapay zeka ve koruma önlemleri (Asimov'un Robotik Yasaları gibi) ile başlar. Orada düşünce için yiyecek var - bu kısım bana en çok hitap etti. Sonra önce bir çeşit gizeme (bu iki kişiden hangisi yalancı / tehlikeli?) Sonra da bir çeşit kovalamaca / gerilim hikayesine geçer. Sonuç olarak, fikir tohumları fazla gelişmez. Bu beni hayal kırıklığına uğrattı. Ancak kitabın macera kısmı etkili oldu.

desircreat2142

Kitap 1 - Taahhüt: 5 üzerinden 5 yıldız. Bu kitap komikti, gerçekten karakterlerle ilgilendi (140 sayfalık bir kitap için küçük bir başarı yok) ve bırakılması imkansızdı. Doyle'un göz lehçesi yazımı Amerikan gözlerim için biraz yoğunlaşabilir ve argodan bazıları tanıdık gelmez, ancak romanın atmosferini ve tonunu daha iyi hale getirir. Sevdim ve kitap 2'ye geçmek için sabırsızlanıyorum.

desircreat2142

Bu kitap, müziği seven veya müziği sevmek isteyen kişiler içindir - ve kesinlikle başkalarının görüşlerini dinleyen ve kullanmayan müzik zilleri türü olmadıkça müzik züppe için değildir. daha sonra popüler olanları sevdikleri bir grubu tanımlamak için "sat" kelimesini kullanır. Ne demek olursa olsun bir müzik insanı değilim, ama Hornby'nin bakış açılarını okuyarak, birçok durumda popüler sanat ve popüler sanat türlerine birkaç yeni bakış açısı kazandım. İyi yazılmış ve anlayışlı olmasına rağmen bu kitabı daha yüksek bir puan vermeyeceğim, çünkü bir kişiyi derinden etkileyen kitap türü değil. Daha çok, genellikle müzik incelemeleri yayınlamayan bir dergide genişletilmiş bir müzik incelemesi (taksitler halinde) gibidir. Ve çok fazla malzeme kapsar. Eğer bu sizin işinize benziyorsa, bu kısa, hızlı okumada elbette bir çatlak var.

desircreat2142

Bu kitaptan keyif aldım ama bazen onun için yanlış gidebilecek başka bir şey yoktu! İki oğlan yetiştirmeye çalışan bekar bir anne olarak ona sempati duydum; bir tavırla. Babası hakkında nasıl hissettiği dokunuyordu. Sonuçta iyi bir okuma!

desircreat2142

Tipik olarak kara mizah hayranı değilim, ama Vonnegut'un incelik için böyle bir hediyesi var. Cat's Cradle sadece kara mizah değil. İyi bir bilim kurgu - ve bu iki özelliği birlikte bulmanız nadirdir. Çoğu bilim kurgu karmaşık sistemleri içerir. Ayrıntılı bir dünya inşa edersiniz ve karakterleri buna yerleştirirsiniz. Veya Star Trek'te, karakterleri belirsiz bir dünyaya yerleştirirsiniz ve daha sonra arsa oluşturmak için ayrıntılar oluşturursunuz (daha sonra aynı ayrıntıları siler veya keyfi olarak değiştirirsiniz). Ancak Vonnegut sadece küçük bir şeyi değiştirir - bu durumda, muhtemelen su için bağ açısı ve bundan içsel olarak tutarlı bir hikaye oluşturur. Sonuç, mesleği bilim adamı olanların, kendilerine gereken güvensizlik askıya alma seviyesinde çığlık atmamalarıdır. Bu kitabı okumak bir zevkti.

desircreat2142

Translating...