jcadv

Juan Camacho Camacho itibaren Kafarpur, Bihar 801503, Hindistan itibaren Kafarpur, Bihar 801503, Hindistan

Okuyucu Juan Camacho Camacho itibaren Kafarpur, Bihar 801503, Hindistan

Juan Camacho Camacho itibaren Kafarpur, Bihar 801503, Hindistan

jcadv

Chuck Barris'in gerçek bir akıl olduğunu ve tamamen televizyonun yaratıcısı olarak görülmemesini gösteren keyifli bir kitap. Ayrıca gerçekten de CIA için çalışmıyordu mıydı ... Bence önemli değil, kitap eğlence için burada.

jcadv

son derece farklı, geçmesi zor

jcadv

Cupcake, fırın ve en yakın arkadaşı Patlıcan hakkında şirin bir kitap. Grafik roman biçiminde anlatılan eğlenceli bir hikaye, basit ve arkadaşlık hakkında harika bir mesajı var. Bir bonus olarak eğlenceli tarifler dahil. Kitabın nasıl bittiği gibi değildi, neredeyse bir uçurumun üstünde. Bir şeyleri kaçırmadığımdan emin olmak için son birkaç sayfayı tekrar çevirdim, bu bitiş yolunun ne kadar ani olduğunu. Bunun bir devam filmi olacağı ya da bunun Cupcake ve Patlıcan içeren bir dizi kitabın başlangıcı olduğunu umuyorum. Hikayenin geri kalanı, genç okuyucuların bu kitaptan gerçekten keyif alacakları kadar tatlı ve basit. Metinsiz birçok sayfa var, bu yüzden bu isteksiz bir okuyucu için mükemmel bir seçim. Kesinlikle kızlara erkeklerden daha fazla hitap edecek.

jcadv

Bu diziyi on yıl önce okudum. Ama çok iyi olduğunu hatırlıyorum. İlk 18 kitap için. Bundan sonra daha da kötüleşti. Kitap 32'de durdum. Bugünlerde 20'den fazla vermezdim. İyi şeylere geri dönelim. Gaia'nın iyi, güçlü, ama yine de kusurlu bir karakter olduğunu buldum. Can sıkıcı olmadan özeldi. Sadece yazar bir kez hayalet yazarın omzunun üzerinden bakmayı bıraktı. İşler oldukça hızlı bir şekilde azaldı. Son not. Dizi kutularda olabilir ama yakında onları vermeyeceğim. İlginç bir mekanda ilginç bir ana karakterin iyi bir örneğidir.

jcadv

Bu, Arabistanlı Lawrence, Birinci Dünya Savaşı sırasında Türk İmparatorluğu ile savaştığı zamanın kendi açıklamasıdır. İnanılmaz şeyler ve uzunluğu göz önüne alındığında oldukça iyi yazılmış

jcadv

There's some juicy scandal in this story, but the last chapter leaves much to be desired when it comes to the love match that you are waiting for the entire book. And the love match is a bit weird in itself since the characters are actually first cousins. But I guess in those days, it wasn't so unusual. I also wonder if J. K. Rowling named Finch's cat after the Mrs. Norris of this book. Anyway, enjoyable read, but a bit long, and as I said, the ending could have been more satisfying.

jcadv

I had never read a memoir before, so it took me a little bit to get into it. It's kind of strange to read someone recalling their memories... kind of like you're listening to someone sit with you at dinner, telling old stories about growing up. But once I got into it, it was really hard to put down. So many of her stories just make you shake your head in amazement/disbelief. It's been three days since I finished reading it, and I have thought about it every day. That's the sign of a really good book I'd say!

jcadv

Entertaining enough.