ducatiguerra

Danny Guerra Guerra itibaren Kustrzyce, Polonya itibaren Kustrzyce, Polonya

Okuyucu Danny Guerra Guerra itibaren Kustrzyce, Polonya

Danny Guerra Guerra itibaren Kustrzyce, Polonya

ducatiguerra

Muhtemelen en gerçek hikaye, yazarın bir hikayeyi gerçek gerçeklerden daha iyi döndüremediğini itiraf ediyor. Waterloo, Sharpe'nin gözlerinden, büyük bir rol oynamadan görülür. Bu Napolyon'un daha büyük, yeniden silahlanmış, yenilenmiş, deneyimli bir ordu ile son şansıydı ve yine de Prusya desteğiyle Wellington'un İngiliz ordusu daha iyiydi! Bu adamların savaş alanında yaşadıkları eziyet inanılmazdı. Cesaret de öyleydi ... her iki tarafta!

ducatiguerra

şaşırtıcı, duh

ducatiguerra

Sevdim!

ducatiguerra

Bir tarafta, Christopher Moore, çeşitli engellerle hayatta kalan bir romantizm üzerine eğlenceli, esprili bir roman yazma konusunda iyi bir iş çıkardı (yani bir vampir olmak, avlanmak, vb.). Öte yandan, zekâ ve çekiciliğin yanı sıra Moore, ilişkilerdeki gerçek problemlerle ilgili (biraz değiştirilmiş durumlar olsa da) yazdı. Kitapla ilgili tek sorun, hikayenin amaçlanandan çok daha iç karartıcı olduğu ve ince hava yoluyla hafifçe yakalanan bir sonla ilgili bir his vardı (ancak bu durum, Kanckucking Fiends'in devamı ile You Suck adlı oyunun devamı niteliğinde olmasına rağmen). ). Genel olarak, birkaç eğlenceli ciddi an ile genellikle eğlenceli bir kurgu çalışması.

ducatiguerra

Daha sonra güncellenir, ancak temelde bu kitaptaki diğer tüm sayfaları kulaklarım. Çok etnik gruptan oluşan bir kilisenin (Boston'daki Cambridge Covenant Burs Kilisesi) bir Koreli Amerikalı papazı tarafından yazıldı. Oldukça iyi okunmuş, sosyolojik kaynakların iyi bir listesi. Amerika'nın eski şeylerini görmek, Tanrı'nın krallık boyunca yeni şeyleri, yani batı, beyaz esaret altında bağlı olmayan çok ırklı, göçmen ve etnik kiliseleri kullanarak çalışmasına izin vermek için geçti.