nukeweb

Giuseppe Graziano Graziano itibaren Maisoncelles-en-Brie, Fransa itibaren Maisoncelles-en-Brie, Fransa

Okuyucu Giuseppe Graziano Graziano itibaren Maisoncelles-en-Brie, Fransa

Giuseppe Graziano Graziano itibaren Maisoncelles-en-Brie, Fransa

nukeweb

Bu türün neredeyse en iyi örneği, yazma stiliyle ilgili çok yanlış bir şey yoktu, ama gerçekten kahraman her zaman korkunç derecede hoş değildi ve belirgin bir arsa eksikliği vardı! Benim için bir bekçi değil.

nukeweb

Bu kitap diziyi çok iyi bitirdi.

nukeweb

Son kitapta ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Damon'un nasıl insan olduğunu görmek istiyorum, umarım sonunda tekrar vampir olur. Kitap hakkında beni okumaya devam etti ve gerçekten sevdiğimi söyleyebilirim. Diğer boyutta ve hepsinde biraz garipti. ama okumayı seviyorum.

nukeweb

KLASİK 105 ve ilk okunan kitap buydu. Söylemeliyim ki bu konuda başımı almak için biraz zamanımı aldı ama çok memnun oldum. R.J read ve diğerleri için diğer çevirileri okumak ama sanırım phoenix kitapları burada bir kazanan var.

nukeweb

Jonathan Strange ve Bay Norrell kadar tutarlı bir şekilde iyi olmasa da, bu koleksiyon eğlenceliydi, Susanna Clarke (umarım) başka bir şey yazana kadar güzel bir durak. The Ladies of Grace Adieu'daki öykü ve olayların birçoğu Jonathan Strange & Mr Norrell'da referanslanmıştır, bu yüzden Clarke'ın büyülü İngiltere'sini daha fazla arayan herkes için alakalı bir okumadır.