julie-ana-dobo

Julie Ana Dobo Ana Dobo itibaren 7540 Krottendorf bei Güssing, Avusturya itibaren 7540 Krottendorf bei Güssing, Avusturya

Okuyucu Julie Ana Dobo Ana Dobo itibaren 7540 Krottendorf bei Güssing, Avusturya

Julie Ana Dobo Ana Dobo itibaren 7540 Krottendorf bei Güssing, Avusturya

julie-ana-dobo

Her kadın bu kitabı okumalı! Kendinizi ve Yaratıcınızı öğrendiğinizde sizi güldürecek ve ağlatacaktır. Ne kadar değerli ve güzel bir yaratım olduğumuzu öğreneceksiniz!

julie-ana-dobo

Kapsamlı.

julie-ana-dobo

Dan Gutman'ın yeni kitabı için iki başparmak daha. Kitapta, Bayan McDonald a.k.a. "Anne", şaşırtıcı ama gerçek bir web sitesi işletiyor. Web sitesi çoğu insanın bilmediği çılgın ve ilginç gerçekleri kutluyor. Bu yüzden, kitabı onurlandıracağımı ve kitap hakkında "İnanılmaz ama Gerçek" gerçekleri adlandıracağımı düşündüm. İnanılmaz ama Gerçek ... Pez dağıtıcılarına adanmış bir müze var ve müze dünyanın en büyük pez dağıtıcısına ev sahipliği yapıyor. Şaşırtıcı ama Gerçek ... Kaliforniya'dan Washington D.C.'ye sürmek yaklaşık 3000 mil'dir. Şaşırtıcı ama Gerçek ... Bu kitaptaki ana karakterler Coke ve Pepsi isimleri kadar benzersizdir. Akıllı, komik ve neler olduğunu anlamak için birlikte çok iyi çalışıyorlar. Şaşırtıcı ama Gerçek ... Bu kitap macera, gizem, mizah, melon şapkalar, müzeler, gizli ajanlar ve kitabı bırakamayacak kadar entrikaya sahip.

julie-ana-dobo

I thought this book did a good job at telling the story from multiple views. I read the book in one sitting.

julie-ana-dobo

This is a fun book. I listened to it on audiobook, which was very enjoyable. It is a fun movie, too.