haust

Haust Studio Studio itibaren Bobha, Gujarat 383205, Hindistan itibaren Bobha, Gujarat 383205, Hindistan

Okuyucu Haust Studio Studio itibaren Bobha, Gujarat 383205, Hindistan

Haust Studio Studio itibaren Bobha, Gujarat 383205, Hindistan

haust

Bu kitap hayatı nasıl gördüğümü değiştirdi. Bence hayatı 'hikaye' biçiminde izlemek sizi gerçekten hedeflerinizin peşinden gitmeye zorlayabilir ve hayattaki kaba yamaları nasıl göreceğinizi değiştirebilir. Bence herkes bu kitabı okumalı.

haust

Daha önce söylenmemiş bir inceleme olarak ekleyebileceğiniz çok az şey var. Bu, Hıristiyanlığa hareketimden en çok sorumlu olan kitap ve yazardı. Şimdiye kadar okuduğum en önemli kitap.

haust

Evet, hala komedileri favorim. Bu kez daha çok keyif aldım, çünkü muhtemelen öğretiyorum ve bu yüzden en sevdiğim bitleri işaretleyeceğim ve bu da diğer oyunlara atıfta bulunacak ve gelecekteki çalışmasına dair ipucu verecek ve her şeyi daha keyifli hale getirecek. Don John gerçekten Iago'yu birçok şekilde kurdu. Ve Benedick ve Beatrice açık arayla en iyi fikir paylaşan çiftidir.

haust

Bu, Leslie Hotson'ın Christopher Marlowe'un Ölümü'nden sonra yayınlanan Marlowe'un ilk kapsamlı biyografilerinden biridir. Bu nedenle, Marlowe'un yaşamı ve ölümü hakkında daha önceki bazı çabalardan daha eksiksiz bir bilgiden yararlanmaktadır. Bakeless'ın çalışmaları, Marlowe'un öğrenci olarak kaldığı süre boyunca Corpus Christi kolejindeki tereyağı kayıtlarını incelemesiyle de dikkat çekiyor. Kayıtlar üzerine yaptığı araştırmalar, Marlowe'un gerçek ikametgahında Marlowe'un derecesini elde etmedeki zorluğu hakkında destekleyici kanıtlar sağlayan bir dizi açık olduğunu gösteriyor. Canterbury'nin ve ailesinin günlük yaşamından nasıl etkilenmiş olabileceğine dair fantastik musing. Bir bütün olarak, kitap okumaya değer, özellikle de Marlowe'un Corpus Christi'deki zamanı hakkında bilgi için, ancak yazar fantaziye girdiğinde dikkatli olun.

haust

Chekoslovokia'da yaşayan ve sınıfa kendisinin ve arkadaşlarının okumak için bu yeraltı, yasadışı kitabı saklamak zorunda olduklarını söyleyen bir Edebiyat öğretmenim vardı. Okulda uzun yıllar geçirdikten sonra, bu kitabı okumasaydım kendimi eğitilmeye yakın hiçbir yerde düşünemedim. Yaptım ve çok sevdim.

haust

Biliyorum ... Yavaş öğrenen biriyim ... Bu ay ilk 3 kitabı okudum ve gençlerin hepsi beni normalden daha fazla okumaya zorlamaya başlıyor. Yine de eylem daha iyi hale geliyor. Buraya kadar gittiğim için 4. kitabı okumak zorunda kalacağım.

haust

Eğlenceli stil, kaba olsa da, hiç bilmediğim bir dünya görünümüydi, bu yüzden perspektif ve bakış açısını beğendim.