ccshanghai

Creative Capital Capital itibaren Zankovići, Karadağ itibaren Zankovići, Karadağ

Okuyucu Creative Capital Capital itibaren Zankovići, Karadağ

Creative Capital Capital itibaren Zankovići, Karadağ

ccshanghai

Şimdiye kadar karşılaştığım en iyi ve en güzel / musallat yazı (lar). Maclean'ın bunu oldukça yaşlanana kadar ve başka bir şey yazmayana kadar yazmamış olması üzücü olurdu ... ama, en azından bana, eğer bu inanılmaz bir şey yazabilirseniz, bu İhtiyacınız olan her şey - zaten mükemmel bir işte ölümsüzleştirildiniz. (Ben de Paul adında bir erkek kardeşim olduğunu acıttığını hayal edemiyorum.)

ccshanghai

Bu kitabı seviyorum. Çok fazla. Bu aslında okuduğum ilk 'roman' (uzun hikaye kitabı) idi. Büyülü yaratıklar ve harika olaylarla doludur. Bence Josh'un hikayede anlatıldığı gibi şahsen nasıl göründüğünü seviyorum

ccshanghai

Clara yarı melek, annesi yarı, babası insan. Annesi kısa bir süre önce ona söyledi, çünkü yaşta vizyon sahibi olmaya başlayacak. Her meleğin bir amacı vardır ve vizyonlar ona bu amacın ne olduğunu gösterecektir. Vizyonlarla birlikte, ne olursa olsun, güçlerini geliştirmeye başlayacak. Clara'nın vizyonu onu bir çocuğu orman yangından kurtardığını gösterir. Vizyonlar daha sık hale geldikçe ayrıntılı olarak artarlar. Bu ayrıntılar ailesini farklı bir şehre, devlete, okula, yaşama götürür. Annesi Clara'ya ne kadar söylediği konusunda çok gizlidir, kendisi için bulması gerektiğinde ısrar eder. Sanki Lisenin ortasında kökünden sökmek yeterli değil, kendi başına olduğunu biliyor. **************************************** spoiler ********* ************************************ korkunç hafızam için ... Hıristiyan kaydetmesi gereken çocuk , yakışıklı, popüler ve Kay'a bağlı. Wendy yakında yakın bir arkadaş olur ve Clara'yı görünmezlere katılmaya davet eder. Popüler değil, popüler olmayan, sadece görünmez. Bir okul projesi aracılığıyla Angela ile takılmaya başlar. Angela bir dizi küçük testle Clara'nın melek tarafını öğrenir ve onun da melek olduğunu ortaya çıkarır. Herkes- Christian, Angela ve Wendy yazları için Clara'ya gitmek üzere yola çıkarlar. Wendy'nin kardeşi Tucker, doğum günü için onu evden çıkarmaya geliyor. Neredeyse her gün birlikte geçiyorlar ve sonunda aşık oluyorlar. Clara'nın annesi üzgün çünkü Tucker'ın onu amacından uzaklaştıracağını düşünüyor ve ayrılıyorlar. Angela'dan Kara Kanatları, düşmüş melekleri öğrenir, ancak bir tanesiyle karşılaştığında üzüntülerine boğulur. Amacının olduğu gün aynı Kara Kanat'a koşar ve annesi onu kurtarmak zorundadır. Annesi neredeyse ölür, ama Glory aracılığıyla onu durdurabilirler. Sonra tüm vizyonlarının gösterdiği gibi yangını yenmek ve Hıristiyan'ı kurtarmak için yarışmalıdır. Wendy çağırır ve Tucker'ın kayıp olduğunu ve iki farklı yangın olduğunu söyler. Bildiği her şeye karşı çıkmak doğru, Christian yerine Tucker'ı kurtarıyor, ancak sonuçta tasarruf etmesine gerek olmadığını öğrenmek için. Yangın, buluşmaları gereken yeri geçtikten sonra bulur ve onun da bir melek kanı olduğunu fark eder. Hikaye ikisinin de kafası karışıyor, ne de yollarından sapmanın ne olacağını bilmiyorlar.