bennyblunder

Benny Blunder Blunder itibaren Butler, AL, Birleşik Devletler itibaren Butler, AL, Birleşik Devletler

Okuyucu Benny Blunder Blunder itibaren Butler, AL, Birleşik Devletler

Benny Blunder Blunder itibaren Butler, AL, Birleşik Devletler

bennyblunder

Bu ve Müstehcen Kuş Gecesi muhtemelen kitaplığımdaki en büyük iki hayal kırıklığı. Tarzın Manuel Puig'in kendisinde bir yaralı mı yoksa zavallı bir çeviri mi olduğunu hala bilmiyorum.

bennyblunder

Yesss ... Yossarian'ı seviyorum. Ve diğer herkes. Üzücü ve komik ve her şey. Karanlık ve komik ve .. eğlenceli. Kenya'da son haftalarımda, odamda sadece bir şilte bulunduğumda okudum. Ben de bunu ilişkilendiriyorum. Boş bir odada hemen hemen yerde yatarken, Joseph Heller'in komik sözlerini okurken kahkahalarla gülmekten. Ve son harika.

bennyblunder

"Kötü Başlangıç" dışında, Lemony Snicket kitaplarının hiçbirine sahip değilim. Trenler veya uçaklar beklerken, ABD ve Avrupa'daki çeşitli kitapçılarda on üç cildin hepsini okudum. (Çocuk Aydınlatılmış)

bennyblunder

Gerçekçi, uyuşturucu faaliyeti ve şüpheli bu kitabı dayandırdığım şey. Geçen yıl bu kitabı okudum ve sadece birçok insanın yanlış ve kirli olduğunu söyleyeceği bir kitap değildi, aynı zamanda ahlaki ya da ona ders söyleyeceğiniz gibi. Bu kitabın gerçekliği, bazı insanların günlük olarak karşılaştığı en iyi, günlük durumlardı. Ona gerçekten bir bükülme ekleyen şey, onu daha ilginç hale getiren ilaç aktivitesiydi. Ve bu kitaptaki gerilim gözlerimi ona yapıştırdı ve geri dönmek istemedi. Bir ila üç arasında bu üç numaralı kitabın gerçekliğini yapardım. Temelde, Mercy adında, babasıyla çok yakın ilişkisi olan bir kız var. Öyle oldu ki, babası eve gelip doğum günü hediyesi vermesini beklerken yedinci doğum gününde öldürüldü. Öldürülmesinin nedeni, sahip olduğu bir kumar problemiydi. Her zaman kumar oynadı ve bu yüzden öldürüldü. Babasının cenazesine gittiğinde, bazı erkekler içeri girip babasının vücudunu vurup yaktılar. Mercy, bu olaydan sonra neden öldüğünü öğrendi ve hayatını kendisi için çok çalıştığı ve gangsterlerin ve hustlers'ın etrafında olmadığı gerçeğine adamaya karar verdi. Ama işe yaramadı, bir hustler buldu ve ona aşık oldu. Elbiselerini ve tüm dokuz metreyi verdi. Bu olurken kendini bu durumdan nasıl kurtaracağını bulmaya çalışıyordu. Bunun nedeni, vücudundaki uyuşturucuları ileri geri bir hızda taşımasıydı. Bu kitap bu kadar gerçekçi. Kendimizi durumlara sokuyoruz ve nasıl çıkacağımızı bilmiyoruz ve sonunda nasıl içine girdiğimizi merak ediyoruz. Ama onun için işe yaradı çünkü kitap aslında mutlu sona erdi. Bu kitabın sahip olduğum bir sonraki en iyi şey ilaç aktivitesidir. Dediğim gibi, Mercy vücudunun içinde uyuşturucu taşıyan birçok yere gitmek zorunda kaldı. Tanıştığı adam bir hustlerdı ve bunu yaptı. Uyuşturucu almadı ve o da almadı ama onları taşıdılar. Bu kitabın uyuşturucu kullanımını içermesi, onu daha ilginç hale getirdi ve bir sonraki şeyin ne olacağını görmek istedi. Bana insanların ve olabilecek diğer şeyler yüzünden hayatlarını nasıl berbat edebileceklerini gösterdi. Bu kitabı sevmemin son nedeni, gerilimdi. Bu kitap, okumam bitene kadar beni her zaman içeri aldı. Bana karaktermişim gibi geldi. Neredeyse uyuşturucu taşıyor olması beni neredeyse koltuğumdan atlattı. Nihayetinde neredeyse ölmüş olması ve o ölüm rüyasında babasıyla konuşması beni ağlattı. Ve onun ve eskiden hustler olması şimdi karı koca oldu ve uyuşturucu taşımayı bıraktı beni mutlu etti. Duygularımın hepsi temelde bu kitapta ortaya çıktı. Sonuç olarak bu kitabın en iyisi olduğunu söylemek isterim. Gerçekçi, uyuşturucuyla ilgili ve şüpheliydi. Bu kitabı herkese tavsiye ederim, çünkü daha önce söylediğim gibi, ona ahlaki bir şey var. Ayrıca, bu kitabın bitmediği gerçeğini de seviyorum çünkü bu kitapların çoğu genellikle üzülüyor, ama bu mutluydu. Bence dünyada böyle daha çok kitap olmalı. En iyisiydi.

bennyblunder

This book brings back so many memories. I remember giving friends relationship advice all the time saying "Dr John Gray says...."

bennyblunder

It's as though her previous books were preparation for this detective-story masterpiece. Multiple crimes/plots converging, dialogue and memory interacting with perfect fluidity. And fascinating historical intrigue. Have to say, it's a masterpiece in the genre. Thanks Nichole!