vteleschib898

Valentina Teleschi Teleschi itibaren Virgínia - MG, Brezilya itibaren Virgínia - MG, Brezilya

Okuyucu Valentina Teleschi Teleschi itibaren Virgínia - MG, Brezilya

Valentina Teleschi Teleschi itibaren Virgínia - MG, Brezilya

vteleschib898

Her zaman eldeki kamera olan Eugene Smith'in 50'li yılların başında annemi Pittsburgh sokaklarında bir arabaya iterek çılgınca koştuğunu düşünmek isterim. Pittsburgh projesi diğerlerinden daha fazla saplantılı ve esnek olmadığını gösteriyor.

vteleschib898

Birisi Kate'i teşhis edecek olsaydı, bazı Muhalefet Karşılık Bozukluğu sorunları var. Bu, sihir ve teknolojinin sırayla yaşadığı, yaşayan bir ailenin olmadığı bir dünyada yaşadığı ve insanları uzağa itme eğilimi yaşadığı için onu ilginç bir karmaşa yapan şeyin bir parçası. Ayrıca ima edilen ama tam olarak açıklanmayan bir sırrı var.

vteleschib898

Çok çeşitli kültürel ve toplumsal konuların ilginç bir tanıtım keşfi. Evrimsel tarihimizin bizi kültür taşıyan bir tür olmasına yol açan çok kısa keşiflerinden sosyobiyologlar tarafından satılan çeşitli mitlerin çürütülmesine kadar uzanır. Dr Harris'in yanıtladığı mitlerin bazıları ensest ve cinsel tabakalaşma için genetik açıklamalar içeriyor. Bu sadece tanıtıcı bir keşiften bahsettiğim gibi, yine de genel halk için büyük önem taşıyan görüşlere yol açıyor. Bununla birlikte, gerçekten sosyobiyolojiye uyguladığı ile aynı incelemeye dayanmış olabilecek şüpheli nüfus baskısı teorisini sunuyor.

vteleschib898

My dear sweet friend and I joined a local book club and this was the selection. otherwise I would have never come across such a book! I liked the history of the Vietnam war, like an insiders view, but um not much else. Needless to say after 3 books like this we called it quits.