maramsawalbba9

Maram Sawalmeh Sawalmeh itibaren Bijotų seniūnija, Litvanya itibaren Bijotų seniūnija, Litvanya

Okuyucu Maram Sawalmeh Sawalmeh itibaren Bijotų seniūnija, Litvanya

Maram Sawalmeh Sawalmeh itibaren Bijotų seniūnija, Litvanya

maramsawalbba9

Bu kitabı okumaya başladım ve kendimi çizdim. Aşağıya koyamadım ve çözdüğüm parçalar vardı, ama büküm beklediğimden farklıydı. Bu hikaye, ailesinin çok mükemmel olduğunu düşünen genç bir çocuk hakkında. Arkadaşı Gip'e bahseder ve arkadaşı, ailesinin gizlice CIA'de olup olmadığını öğrenmek için bir yolculuğa çıkar. Dünya'nın kendisini yok etmekten kurtarmasına yardımcı olmak için buraya gönderilen melek olduklarını bulmaya geldik. Tek sorun, düşünmenin ya da hissetmenin sadece bir yolu olduğu ve seçimlerin meleklerin elimine etmek istediği şey olduğudur. Ana karakter, genç çocuk, onlarla olup olmadığına karar vermek zorunda. Sonunda, bu seçimleri yapma özgürlüğünü istiyor ve sonunda işler yoluna giriyor. Neden burada olduğumuzu ve ne kadar iyi başarabileceğimizi düşündüren bir kitap. Okurken kesinlikle ilgimi korudu. 10 yaş ve üstü çocuklar bu kitabı okuyabilir ve tadını çıkarabilirler. Bunu okuyan daha büyük çocuklar veya yetişkinler, seçim özgürlüğü ve neden bizim için bu kadar önemli olduğu konusunda güzel bir tartışma yapabilir. Bir ortaokul kitap kulübü tartışması için iyi bir seçim olabilir.

maramsawalbba9

Bu kitap inanılmayacak kadar kıvrılmış. Sihirli Daire, aile geçmişinde gizlenen sırları keşfetmeye çalışırken, Ariel Behn'ı takip ediyor. Ve aile öyküsü kitap boyunca oldukça sık değişiyor. Tarihsel geri dönüşler çoğu zaman bir anlam ifade etmiyordu ve hikayeyle ilgili herhangi bir etkisi yoktu. Sonu gerçekten sadece hikayenin tüm noktalarını bir araya getiriyor gibi görünmüyor.

maramsawalbba9

Sun-Yat-Sen dönemi, ardından Komünist dönem ve ardından 1960'ların ortalarındaki kültürel devrim sırasında yaşayan üç kuşak Çinli kadının hayatını kronikleştiren mükemmel bir kitap. Onlar yazarın büyük annesi, annesi ve kendisi. Kitap, gerçek hayatlara dayandığı gibi tekrar ediyor. Komünistlerin paranoyası hakkında bir şeyler anlatıyor ve Başkan Mao-Ze-Dong hakkında konuşmuyor. Kitap, Büyük Atılım'ın trajedilerini ve zulmlerini ve kültürel devrimi ayrıntılandırıyor. Çok çalışkan sıradan insanların intikam altında acı çektiğini ve kültürel devrim tarafından serbest bırakıldığını gösteriyor. Çağdaş Çin tarihi ve Çin komünizmi ile ilgilenen herkes için bir zorunluluktur.

maramsawalbba9

Özet: Darryl birkaç yıl boyunca bir Psikiyatri hastanesinde hemşire yardımcısı olarak çalıştı. Hastalar ve hasta bakıcılar hakkında çok şey biliyordu ve akıl hastalığını çevreleyen damgalamayı ortadan kaldırmak istiyor. Gözden geçirme: Darryl, güzel bir grafik romandı, ama gerçekten beni meşgul etmedi. Bireysel hastalar hakkında beni sürece dahil etmek için çok az şey verildi ve keyfi şeyler üzerinde çok fazla şey verildi. Son bölüm, yazarların hastaneden sonraki hayatı hakkında çok daha ilginçti çünkü gerçekten açıldığı ikinci andı. İlk kez, bir hastanın intiharından sonra, saklandığı gibi çok ham görünüyordu.

maramsawalbba9

Tüm zamanların en sevdiğim kitaplarından biri. Yazar okuyucularına Apartheid Güney Afrika'nın büyümesine nasıl benzediğine dair küçük ama renkli bir bakış sunuyor. Gerçekten, başkasının hikayesini okurken sıcak ve rahat kıvrılmış, ne kadar kolay olduğunu fark etmenizi sağlar.