bhj

J itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu J itibaren Texas

J itibaren Texas

bhj

iki birlik arasındaki berlin hakkında bilmek istediğiniz her şey! gerçekten weimar berlin ve kaiser wilhelm altında kültür savaşları bölümlerinde keyif aldım. yazar ilgi çekici ve siyaset, müzik, sanat, cimena, edebiyat ve berlin kaderini şekillendiren dünya olaylarını tartışmak için eşit zaman veriyor. ağır bir tome (bence 700 veya 800 sayfa) ama layık bir okuma. Bu kitabı okuduktan sonra, okumak istediğim yaklaşık 50 konu / kişi var! bizi izlemeye devam edin ...

bhj

** spoiler uyarısı ** Son kitabı olan The Snow Day (2009) 'da yaptığı gibi Sakai, bir tavşan anne ve oğlunun etkileşimine odaklanıyor. Ancak bu kez, çocuklardan gelen bir kuvvet içinde sessiz kalmak yerine, çocuktan gelen öfke kendi içinde bir fırtına. “Her zaman geç uyursunuz,” çocuk suçluyor ve sonra annemin diğer kötü davranışlarının bir listesini sunuyor: televizyon izlemek; sebepsiz bağırmak (belki de tuvaletteki oyuncaklar); acele etmesinde ısrar ediyor. Sonra çocuk şikayet ediyor, “Büyüdüğümde bile benimle evlenemeyeceğini söylüyorsun.” Ebeveynle evlenmek istemek bazen küçük çocukların hayalidir, ama bu maviden ortaya çıkar. O çok kızgın, ayrılacak. Hangi yapar - sonra hızla geri gelir, sonunda uyanmış bir annenin onu özlediğine dair güvencelerle.

bhj

En sevdiğim Marquez kitabım.

bhj

ingilizce yazmanın ek avantajı ile nispeten eğlenceli.

bhj

Bu hikayeyi gerçekten beğendim. Birçoğu diğer kitaplardan (Earthsea Series, LORT ...) alınmış gibi görünüyor, ancak yine de kendi kimliğini korumayı başardı. Plust gerçekten hızlı ve kolay bir okuma.

bhj

Muhtemelen dizideki en az favorim. Nedenini tam olarak bilmiyorum. Bazı insanlar bunun favori olduğunu söylüyor. Her birine kendi ...

bhj

None of Lisa Jewell's other books compare to Ralph's Party. They all venture into and remain in the realm of bad chick lit. Ralph's Party is good chick lit. Yes, there is a difference.

bhj

A great dog story. Maybe the best I have ever read.