madiha1992

Madiha S S itibaren 32228 A Abeleira, Ourense, İspanya itibaren 32228 A Abeleira, Ourense, İspanya

Okuyucu Madiha S S itibaren 32228 A Abeleira, Ourense, İspanya

Madiha S S itibaren 32228 A Abeleira, Ourense, İspanya

madiha1992

Mixed Blessings, Barbara Brown Taylor (Piskoposluk vaizi) tarafından hizmetinin ilk yıllarında (1980'lerin ortası) yazılmış vaazların bir derlemesidir. Taylor okumak bana şeker okumak gibi. Sadece onun vaaz yapısını değil, anlatımını ve teolojisini de takdir ediyorum. Bu okumada benim için dikkat çekici hissettiğim özel vaazlar: "Yerden Tasarruf" (Yeşaya 40: 3-8), "Ette Güvertede" (Yeşaya 9: 6), "Blood Kin" (Matta 26: 36- 38), "Karışık Bereket" (Tesniye 8: 2-4), "Sen Tek misin?" (Matta 11: 2-6), dürüst olmak gerekirse, bu kitabı birkaç ay / yıl içinde tekrar okuduğumu ve farklı vaazlar tarafından vurulduğunu hayal edebiliyorum. Bu kitabı okumak, içimdeki manevi bağlılığa ve amaca ilham veriyor, ayrıca vaazların nasıl iyi inşa edildiğini görmek için bana bir referans veriyor.

madiha1992

Bu kitap küçük ve incedir (sadece 110 sayfa). Yine de, bu kitap Yoga'nın ofis dahil her yerde yapılabileceğini öğretiyor. Seni patron olarak adlandırabilecek garip hareketler yok (özellikle akıl hastanesinden doktorlar tarafından çağrılıyor). Sırtlarımız ağrıyorsa veya yazmaktan yorulduktan sonra gerilmeye ihtiyacımız varsa oldukça basit hareketler yapmak kolaydır. İçindekiler: Sabah Açılışında Göz Açıcı Eğlence Tezgahında Rahatlama Öğle Yemeği Ferahlığında Gece Alacakaranlıkta Gece Dengeleme Endonezya'da Gramedia grubu BIP tarafından yayınlanmaktadır.

madiha1992

İnanmak için bu hikayeyi okumalısın. Kar, kum, ısı ve soğukta 4000 mil yürümek, ayakkabı olmadan şaşırtıcı.

madiha1992

Kristair türünün en eskisidir. Kaybolmadan önce yaşlılarla aynı işaretleri göstermeye başlıyor. Yakup'u bulduğunda solmanın ilerlemesini durdurmanın bir yolunu bulmak için zaman tükeniyor. Jacob bir futbol bursuyla Louisiana durgun. Sıcak başlı ve şiddetle sadık olan Jacob, Kristair'in solmayı durdurmanın bir yolunu bulmasına yardım etmeye çalıştı. Bu bir komplo odaklı - kısmen gerilim, kısmen aksiyon-macera - fantezi. Bir kere yakalandığımda onu bırakamadım. Kristair ve Jacob birlikte harikalardı. Sendika tehditkardı ve hepsini sevdim. Günlerce bunun hakkında konuştum.

madiha1992

I enjoyed up until the last 30 pages. Engaging narrator