katherinevelardi

Katherine Velardi Velardi itibaren Krasotynovka, Lipetskaya oblast', Rusya, 399501 itibaren Krasotynovka, Lipetskaya oblast', Rusya, 399501

Okuyucu Katherine Velardi Velardi itibaren Krasotynovka, Lipetskaya oblast', Rusya, 399501

Katherine Velardi Velardi itibaren Krasotynovka, Lipetskaya oblast', Rusya, 399501

katherinevelardi

Bu kitap bir klasik. Bir çocuk ve ağacı hakkındaki bu hikayeyi okumaktan zevk aldım. Bu kitabı öğrencilerin ağacın onlara vermek istediklerini yazabilecekleri bir günlük yazma etkinliği olarak kullanırdım, eğer hikayedeki küçük çocuksa.

katherinevelardi

Zevk aldım. Başkalarını yargılamamaya dair iyi mesajları vardı çünkü ne ile uğraştıklarını bilmiyoruz. Bence E benden daha iyi olabilir. Daha çok o yaş aralığında.

katherinevelardi

Frey'in bir yazar olarak güvenilirliğini çevreleyen tartışmalara bakılmaksızın (kitapçıdan ayrılır ayrılmaz Oprah'ın Kitap Kulübü etiketini utanç içinde kapaktan derhal çıkardım), bu kitabı geçen Mayıs ayında daha önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. hayatında bir kokain bağımlılığının üstesinden gelmek için Frey tarafından tarif edilene benzer bir tedavi merkezinde bulunuyordu. Tüm gerçekliği ne olursa olsun (bu bir kelime mi?), Bu kitap gözlerimi madde bağımlılığı ve bağımlılığından kurtulanların güçlü bir şekilde karşılaştıkları mücadelelere açtı. Frey, tedavide bir bağımlıdan temizliği çevreleyen acılara bir ses getiren kısa, parçalanmış, dalgalı cümleler yazmasını beklediğiniz gibi yazıyor. Bu kitabı bir süreliğine başkasının gözlerinin arkasına adım atmayı ve ne hissettiğini hissetmeyi önemseyen herkese ve her yere tavsiye ederim.

katherinevelardi

First English-language book I picked up at the French library, and I tore right through it! Despite being kind of somber in theme, I was laughing out loud on the train. It helps that all the references were basically nerdgasms.

katherinevelardi

this is probably one of my favorite books. it's just so well executed, succinct, epic. rending. wrenching. incredibly dark and disturbing. and absolutely unforgettable.