davidfrcs

David Franc Franc itibaren Yenice Köyü, 42290 Yenice Köyü/Karatay/Konya, Türkiye itibaren Yenice Köyü, 42290 Yenice Köyü/Karatay/Konya, Türkiye

Okuyucu David Franc Franc itibaren Yenice Köyü, 42290 Yenice Köyü/Karatay/Konya, Türkiye

David Franc Franc itibaren Yenice Köyü, 42290 Yenice Köyü/Karatay/Konya, Türkiye

davidfrcs

Ruth, Rusya'dan bir Yahudi kız. Annesi ve babası babasının çalıştığı Amerika'ya taşınır. Ruth, Amerikalı olmaya başlar, okula gider ve tarzda giyinir, ancak annesi bir sığınak haline geldiğinde, annesinin neden uyum sağlayamayacağını merak eder. Bu kitabı seviyorum çünkü diğer ülkelerden insanların nasıl uyması gerektiğini ve nasıl zor bir dil öğrenmek ve gelenekleri öğrenmek.Bu bir tanrı kitabı idi.

davidfrcs

İzledikten sonra - izlemek istemediğim en sevimli film - kitaplardan nefret ettiğimi hatırladım, kitaplara yetişkin bir bakış açısı vermem gerektiğine karar verdim. onları çocukken neden sevmediğimi anlıyorum; yaratıcı, yaratıcı, kaotik ve öngörülemezdi. düzen, öngörülebilirlik, mantık ve sonuçlara ihtiyacım vardı; gizemlerimde buldum. bir yetişkin ancak, ben bu kitap çok keyif aldım ... çok eğlenceli! herkese tavsiye ederim!

davidfrcs

Bu kitaba 20 yıldız verebilirsem, yine de yeterli olmazdı. Tüm zamanların favorilerimden biri. Bu kitap delicesine güzel.

davidfrcs

İngilizcede birkaç kitabın kapsadığı bir konuda bilimsel, iyi araştırılmış bir kitap: Fransızların 1940'ta işgalci Alman ordusundan uçuşu. Özellikle dokunaklı, Mayıs ve Haziran 1940'ta Paris'te ilk elden yaşam deneyimi olanlarla yapılan röportajlardır. Yazarın ana odağı Paris ve Parislileri evlerinden kaçmaya iten panik üzerinedir. Notlar ve daha fazla okuma için bir kaynakça, konuyu derinlemesine keşfetmek isteyen herkes için kaynaklar sağlar.

davidfrcs

****