samota

Darya Rakhuba Rakhuba itibaren Torbanlea QLD 4662, Avustralya itibaren Torbanlea QLD 4662, Avustralya

Okuyucu Darya Rakhuba Rakhuba itibaren Torbanlea QLD 4662, Avustralya

Darya Rakhuba Rakhuba itibaren Torbanlea QLD 4662, Avustralya

samota

bu kitap seri tasarım için güzel bir kaynaktır. kendime ait iyi fikirlere sahip olmadığımda bakıyorum ve daha büyük bir çalışma gövdesine odaklanmaya devam ederken renk ve biçimlendirme fikirleri almama yardımcı oluyor.

samota

Bu üçüncü kitabı Choas Walking Series'de bitirdim. İlk kişi bakış açılarını değiştirerek beğenip beğenmeyeceğim, dizideki ilk kitaba başlamaktan biraz emin değildim, ancak daha sonra hikayeye daha derin okuduğum ve ne bir hikaye okudum. Her üç kitap da okumak için fazladan zaman aramamı sağlayan kitaplardı.

samota

En sevdiğim F1 kitabı değil. Bunu okuduğumu hatırlamıyorum - iyi bir işaret değil. Bence çok teknik.

samota

2007 Ryan'a okuduğumda bu kitabı gerçekten sevmedim. Basit ve tekrarlayıcı olduğu için çocukların nasıl istediklerini görüyorum, ancak pek çok çocuk kitabı gibi sevimli, eğitici, heyecan verici, komik veya ilginç bulamadım. 2010 Bu, üç yıl önce okuduğum zaman, iyi Goodnight Moon'un orijinal incelemesiydi. O zamandan beri bu kitaba olan saygımın çok arttığını söylemeliyim. Artık bir çocuğum olduğuna göre, bu kitabın gerçekten çok önemli ve yararlı bir şey sunduğunu görmeye başladım: Sakinleştirici bir yatmadan önce rutin. 2013 Goodnight Moon ikinci incelememden yaklaşık iki yıl sonra. Bu bir zorunluluk her zaman birkaç ay, muhtemelen yaklaşık 15-18 ay Natalie için yatak gecesi okumak. Bir kelimeyle (fare) doldurduğu ilk kitaptı. Zaman zaman okumaya devam ediyoruz, şimdi neredeyse üç yaşında. William'ın odasında da bir tane olması için iki kopyamız olmasını diliyorum. Sanırım onu ilk kez okuma zamanı. Tepkisini görmek heyecanlı. Bu kitabın gücünü bana şimdiye kadar en çok getiren şey, hikaye zamanında okunmasıydı. Biraz kabadayı olan okul öncesi bir oda aldı ve yaklaşık bir dakika içinde onları bir grup tur snugglers dönüştürdü. Oda mükemmel oldukça oldu! Yatakta resimli kitap okumaya başladığımızda William'ın bu kitaba nasıl tepki vereceğini merak ediyorum. 2015 William da her gece okuduğumuzda yaklaşık 2 yaşındayken bir aşamaya girdi ve burada sözcüklere başvurdu, en önemlisi fare de kız kardeşi gibi. Son zamanlarda Natalie bu kitabı ilk kez okudu.

samota

Tamam, bu kitabı seviyorum. Michael Moore'un politik ideolojilerine katılıyorsanız ya da sadece iyi protesto yazıları okumak gibi, bundan gerçekten keyif alacaksınız.