zpalkowskad57a

Hu itibaren Ambapimpri, Maharashtra, Hindistan itibaren Ambapimpri, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Hu itibaren Ambapimpri, Maharashtra, Hindistan

Hu itibaren Ambapimpri, Maharashtra, Hindistan

zpalkowskad57a

Bu eldivenleri kapalı olan Jane Austen.

zpalkowskad57a

Aşırı zenginler beni kıskanıyor. Yine de kendimi "ünlülerin" umruna getiremiyorum.

zpalkowskad57a

Darwin'in Dünya Turu Dergisi adlı bu kitabın eski bir sömürge bağlayıcılığı var. Beagle'ın Yolculuğundan biraz farklı bir düzenleme ama aynı kaynak materyalden alındı. Bu macera yazma değil, büyük ölçüde yeni ve yabancı olan bir dünyayı anlamaya çalışan bir bilim adamının yazımı. Kapsam geniş, gözlem kuru, ama keskin ve alçakgönüllü. Kitap ayrıca birkaç yıl sonra Türlerin Kökeni'ne yol açan gözlem üzerine büyüleyici bir pencere. Önemli ve ilginç bir kitap.

zpalkowskad57a

Bu kitabı librarything.com'dan okuduğuma sevindim. Kitabın hikayesinden gerçekten keyif aldım ve başkalarının da keyif alacağını umuyorum. Bu kitabı da beğenip beğenmeyeceğini görmek için kız kardeşime vereceğim.

zpalkowskad57a

Bu diziyi okumayı durduramıyorum ve nefis bir şekilde kötü mü vasat mı yoksa her neyse, umrumda değil, çatlak gibi ve buna sahip olmalıyım, çünkü zaten dokuz cildim vardı. Hiç bitmeyen bir fanfiction gibi! Muhteşem.

zpalkowskad57a

Mükemmel kitap. Probaby tüm zamanların favorilerinden biri.

zpalkowskad57a

Bu kitabı çok sevdim. ABD'de göçmen bir Hintli ailenin hikayesi, bir aşk hikayesi, kimliğini bulmaya çalışan bir adamın hikayesi. iyi şeyler!

zpalkowskad57a

Odyssey. Kahramanın dolaşması gereken harika destanların planı. Bu mükemmel. Fagles çevirisi, okuyacağınız en iyilerden biridir.