ezzsofii

Esma Yavuz Yavuz itibaren 900, Tayvan, 屏東縣屏東市新興里 itibaren 900, Tayvan, 屏東縣屏東市新興里

Okuyucu Esma Yavuz Yavuz itibaren 900, Tayvan, 屏東縣屏東市新興里

Esma Yavuz Yavuz itibaren 900, Tayvan, 屏東縣屏東市新興里

ezzsofii

Morrison'un Animal Man koşusu için heyecan verici, sınır kırıcı bir sonuç. Her şey anlamsız derecede güzel bir entelektüel egzersiz gibi birbirine bağlandı. Olağanüstü.

ezzsofii

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Ben siyasi bir bağımlıyım ve bu kitap ülkemizin ilk günlerini sanki bugünün politik bir olayıymış gibi görmemize izin veriyor. İhtilafların yaratılmasına bakılsa da kaçınılmaz görünüyor. Kişiliklerin ve fikirlerin dengesi ve George Washington'un ülkemizin zorlukla doğmadan önce parçalanmasını önlemek için uğraşması gereken baskılar benim için çok ilginçti.

ezzsofii

"Küllerin Arasında Aşk" başından itibaren ilginizi çekecek. Tanrı'nın halkı, Job'un yaşam öyküsünün bu yaratıcı akışında canlanır. Bu roman ilkbahar ve yaz okuma listeniz için bir zorunluluktur. Bir papaz olarak, tarihsel akış şemasını ve kutsal metinlere yapılan referansları takdir ediyorum. Mesu Andrews ilham verici yazı Job kitabına çok cesaret verici bir şekilde bakmanızı sağlayacak!

ezzsofii

Tamam, Paige ve Lucas'ı seviyorum. Harika kimyaları var. Süreçte kendini tehlikeye soksa bile Paige'nin her zaman doğru olanla nasıl savaştığını seviyorum. Gerçekten küçük Savannah ile ilgileniyor. Bence Paige çok onurlu bir karakter.

ezzsofii

Sevmedim. Bundan nefret etmedim. Ancak, blog ve yemek bana ilham verdi!