onedotsix

Simon Edwards Edwards itibaren Sukanguri T.E. 109/111 Fs., Assam, Hindistan itibaren Sukanguri T.E. 109/111 Fs., Assam, Hindistan

Okuyucu Simon Edwards Edwards itibaren Sukanguri T.E. 109/111 Fs., Assam, Hindistan

Simon Edwards Edwards itibaren Sukanguri T.E. 109/111 Fs., Assam, Hindistan

onedotsix

Bu kitap bize işi çok ciddiye almamamızı hatırlatıyor.

onedotsix

Sanırım yıllar önce Necef Daryabandari tarafından Farsça çevrilen Falkner'ın ilk eseri "Emily için Gül" ve 1334'te bugünkü sanat ve edebiyat savaşında yayınlandığı söyleniyor. Daha sonra, 1962'de, Niloofar Yayınları tarafından yayınlanan aynı çevirmen tarafından "Kuru Eylül" ve "Altın Her Zaman Değil" gibi diğer öykülerle bir koleksiyonda. Faulkner, 2400 Mil kare metrekarelik hayali bölgesi Mississipi ve Yoknapatawpha hakkında yazıyor. Jefferson kent merkezinde yaşayan 15.611 nüfuslu olmasına rağmen, karakterlerin görünür ve görünmez güçler tarafından empoze edilen durumlardan muzdarip olduğu romanlarında dünyanın her bir bölümünü her zaman görüyorum, ancak yaşadıkları gibi hayatlarına devam ediyorlar. başka olasılık yok ..

onedotsix

Normalde bir fantezi kitabı aşığı değilim, ama Harry Potter'ı nasıl sevemezsin? Bir arkadaşımın tavsiyesini aldım ve bu diziyi okuduğum için memnunum ... bir klasik. Temmuz ayında 7. kitap çıkmadan önce bu 6. kitabı ikinci kez okuyorum .... Ben sabırsızlanıyorum!