buddhasem

BuddhaSem Com Com itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu BuddhaSem Com Com itibaren Texas

BuddhaSem Com Com itibaren Texas

buddhasem

Bu, gözden geçirilmesi zor bir kitaptır, çünkü bu inanılmaz bir potansiyele sahipti ve sadece bunu başarmaya yaklaşamadı. Büyüleyici bir konu ve öncelikle onu indiremememin sebebi, zaman yolculuğunun kendisi ve Henry'nin içinde bulduğu koşullar idi. Henry'nin fiziksel bedeni. Özellikle zevk almadığı oldukça acı verici bir süreç olarak tanımlanır. Bu temel fikre daha fazla odaklanılsaydı, derin ve büyüleyici bir hikaye olurdu. Ama değildi. Bunun yerine, bir yaşamın aşk hikayesini yazma girişimiydi. Derinliği ve ilk etapta neden var olduğunun açık bir nedeni olmayan bir aşk hikayesi. Clare, Henry'yi "olması gerektiği" için seviyor, çünkü ona böyle olacağını söylüyor. Yetişkin sevgilerindeki gelişmeleri, "her iki tarafın da hiçbir zaman acıyla ya da onları rahatsız eden şeylerle gerçekten ilgilenmediği için büyük ölçüde sınırlıdır. Sadece öpüşürler ve makyaj yaparlar. Ya da daha ziyade seks yapın ve unutun. Henry zamanı sadece kendi hayatı boyunca, çocukken karısına ve gelecekte kendi çocuğuna seyahat eder, ancak asla bunun ötesine uzanmaz ve neden asla açıklanmaz. Kitabın adı “Zaman Yolcusunun Karısı”, öncelikle Clare'nin bakış açısından ve Henry'nin zaman yolculuğunun onu nasıl etkileyeceğine işaret ediyor. Değil. Bu öncelikle Henry'nin bakış açısından Clare'nin katkısı rastgele sıkışmıştı. Kendi hikayeleri olan bir dizi ikincil karakter ve asla keşfedilmeyen birkaç karanlık sır vardır. Basitçe ifade etmek gerekirse, bu hikayenin büyüleyici bir konusu var, ancak okuyucuyu "fikrin" ötesine taşıyamıyor. Gerçekten merak ediyorsanız okumaya değer, ama sadece bir kez.

buddhasem

Yerel Seattle ayarını sevdi. Tanýdýđým pek çok yer ve isim. Benim en sevdiğim yazar, 80'li ve 90'lı yılların yerel, gece geç saatlerde bir komedi eskiz şovu "Neredeyse Canlı" dan bahsetti. Tabii ki, yıllar boyunca, tüm inişler ve çıkışlarla bir dostluk hikayesi tanıdık ve rahatlatıcı. Bundan sonra hangi Kristin Hannah kitabını isterim?

buddhasem

Translating...

buddhasem

I liked the random and weird amount of information I learned from this book. Its theory is centered around aligning your body to its natural circadian rhythms. However, its painfully obvious how much of the experiments involved torturing mice and other animals for our "benefit" so with that I was creeped out a lot.